Mememi nasıl tuttururm

Gmzyldrm40

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2022
196
26
25
5 gün önce doğum yaptım sezeryan ama bebeğim tutuyor bırakıyor mememin ucu büyük ama hepsini alamıyor

Ben plastik meme ucları var ondan kullanıyorum benim bebeğimde alamıyordu şimdi çok rahat ediyoruz
Benim meme ucum büyük zaten o daha çok acıtıyor canım ama 2 aylık oldk bugün çok şükür tutuyor artık ama sütüm yetmiyor inşallah sütümü de arttırırm

Güzel kardesim simdi acacaksin YouTube u , bi sürü Hemşire almis ellerine oyuncak bebek , güya anlatiyorlar . Bunlarla hic vakit kaybetme. Su Videonun özellikle 4. Dakikasından sonrası çok faydalı uygulamayı göstermesi açısından. Bir süre memen acıyabilir ama inan geçiyor

Ay eski konuymuş ama belki bir okuyan olur :)

Güzel kardesim simdi acacaksin YouTube u , bi sürü Hemşire almis ellerine oyuncak bebek , güya anlatiyorlar . Bunlarla hic vakit kaybetme. Su Videonun özellikle 4. Dakikasından sonrası çok faydalı uygulamayı göstermesi açısından. Bir süre memen acıyabilir ama inan geçiyor

Ay eski konuymuş ama belki bir okuyan olur :)

Canım brnim meme acımıyor silikon ucu takınca acıyor meme ucum büyük diyr zaten tutuyır artık baya oldu silikon uca ihtiyacım yok

X