mememde kitle hissediyorum

ladydiana1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2016
391
185
Göğüs büyütme ameliyatı olalı 2.5 yıl oldu. Şu zamana kadar bir sorunum yoktu. Son bir aydır sol göğsümde meme ucumun altında sertlik hissediyorum kitle gibi. Proteze bağlı lenfoma olmasından şüpheleniyorum. Bilgisi olan ya da aynısını yaşayan var mı? yarın doktora gideceğim

Merhaba çok geçmiş olsun inşallah kötü bir şey yoktur bir an önce vakit kaybetmeden git göster sonucu da yaz lütfen inşallah hiç bir sıkıntı yoktur güzel haberler verirsin 🙏

Göğüs büyütme ameliyatı olalı 2.5 yıl oldu. Şu zamana kadar bir sorunum yoktu. Son bir aydır sol göğsümde meme ucumun altında sertlik hissediyorum kitle gibi. Proteze bağlı lenfoma olmasından şüpheleniyorum. Bilgisi olan ya da aynısını yaşayan var mı? yarın doktora gideceğim
Ne yaptınız doktora gittiniz mi merak ettik sizi ??

Ne yaptınız doktora gittiniz mi merak ettik sizi ??
merhaba. genel cerrahiye gittim ultrason istedi. en erken ocak ayına verdiler o da ücretli olarak. ücretsiz olsa mart’ı beklemek zorunda kalacaktım. devlet hastanesinden randevu aldım orada ultrason sırası erken gelebilir diye ve plastik cerrahiden de randevu aldım. haftaya sonuçlar belli olur diye düşünüyorum

merhaba. genel cerrahiye gittim ultrason istedi. en erken ocak ayına verdiler o da ücretli olarak. ücretsiz olsa mart’ı beklemek zorunda kalacaktım. devlet hastanesinden randevu aldım orada ultrason sırası erken gelebilir diye ve plastik cerrahiden de randevu aldım. haftaya sonuçlar belli olur diye düşünüyorum
Kuzum korkma inşallah tertemiz çıkacak ferah tut içini sonucu ne zaman alırsan al yaz lütfen buraya da iyi haberlerle inşallah 🙏

Merhaba ben de yarın meme protezi ameliyatı olacağım size ne nedi dr sonucunuz belli oldu mu

Yazdığınız mı göremedim. Acaba ne oldu. Rabbim size sifa versin. Güzel haberlerinizi beklemekteyiz

X