Memeden Kesmek için etkili çözümler

ASLIHASAN

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2017
6
0
Merhaba oğlum 22 aylık. Zayif ve tam bir meme bagimlisi diyebilirim.iştah sifir zorla sokuyorum agzina bir iki lokma bazen. O kadar zorluyor ki gece gunduz ayri cile. Cokta inatci istedigi anda emmesin butun evi inletiyor iiyamet kopuyor sanarsiniz ... caresiz hissediyorum ama bir an evvel kafami toplayip kendimi cesaretlendirip bir anda kesebilmek istiyorum. Sabir tasini duydum onu denemek istiyorum kullananlar yorum yazabilirmi ya da baska bir sey deneyenler.. paylaşımlarınızı bekliyorum..

Güzel anne bu aylarda bebeğinizin meöeye düşkün olup ek gıdayı reddetmesi normal. Diş ağrısı Çekiyor annesi. Emmek onu huzurlu ediyor. Lütfen memeden kesme. Biraz daha sabret. 22 ay sabretmişsin. Hele bir tüm dişleri çıksın ondan sonra kademe kademe azaltırsınız. Şakın memeye bişeyler sürüp de bebeğinize travma yaşatmayın. Meme onun kader arkadaşı dert ortağı bu süreç geçici.

Ben artık meme yok dedim kestim sütum çok fazlaydı göğüslerim şiş olduğu için kuru nane koymuştum oğlum bakmak istedi bakti ve hoşlanmadı istemedi sonra

X