Meme ucunda yer alan kahverengi kısımda kabarcık

brcubrcu0101

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2022
1.639
598
31
Arkadaşlar merhaba
Kahverengi kısmında kabarcık fark ettim bugün , daha önce denk gelmemiştim.
Reglime 2-3 gün var . Gebelik istiyorum ama ona da yormak istemiyorum artık her şeyi.
Aranızda yaşayan oldu mu ne sebeple olıyor ?
Bir de asıl canımı sıkan şey şu, 2 ay önce prolaktinim 40 çıkmıştı doktor ilaç verdi. Geçen ay yani 25 gün önce ölçtüğümde 0,3 lerdeydi prolaktinim. 25 günde tekrar yükselmiş olabilir mi? Prolaktinden kaynaklı kabarcık oluşmuş olabilir diyorum ama bir yandan da 25 günde 0 lardan yükseğe çıkmış olabilir mi?

İncelemedim daha önce çok doğrudur. Ama gebelik istediğim için her ay regl öncesi bakarım göğüslerime acı var mı renk koyulaşması var mı diye . Dilkatimi çekmemişti hiç

Kabarcık dediğiniz küçük siğilimsi bir şey mi
Yani görüntü olarak yüzde çıkabilen minik yağ bezesi gibi mi

Bende var ama 2-3 ay öncesinde dikkat etmiştim belirti ararken vücudumda sonrasında regl oldum tabii hala da var bu arada sebebi nedir bilemiyorum ama inşallah gebesinizdir

Evet ufak ufak siğilimsi gibi .
Bende uzun zamandır var
Maalesef gebelik belirtisi değil
Cildiye doktoruna gösterdim önemli bisey mi acaba diye
Ter bezinden mi süt bezinden mi öyle biseyden kaynaklaniyor demisti
Önemli bisey değilmiş
vanillalatte
Ama yinede sizde tedirgin olursanız bi gidip gösterin isterseniz

Test yaptım zaten gebe değilmişim . Yine hüsran

Canım farklı olarak meme ucun büyüyor kahverengi kısmı çember olarak büyüyor be hassaslaşıyor memen büyüyor gebelik belirtisi olarak

Test yaptım zaten gebe değilmişim . Yine hüsran
Ne zamandı bat
Benimde bu 3 gun icinde gelmesi lazim(yarın çarşamba ya da en geç perşembe)
Ama adet gelecek gibi çünkü sadece adet belirtilerim var başka farklı biseyim yok
Canım farklı olarak meme ucun büyüyor kahverengi kısmı çember olarak büyüyor be hassaslaşıyor memen büyüyor gebelik belirtisi olarak
Sürekli göğüs ucuma bakip duruyorum bende değişiklik var mı koyulasma var mi diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…