Meme silikon çıkartma ameliyatı tecrübeleri

FrauEbru

Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2023
11
4
33
Merhaba arkadaşlar aramızda silikon,protez çıkartma ameliyatı olmuş olanlar lütfen tecrübelerini paylaşabilir mi?Bende çıkarttırmayı düşünüyorum ama çok korkuyorum ya yeni görüntüsü kötü olursa diye.Şimdiden teşekkürler.🫶

Merhaba neden çıkarmak istiyorsunuz acaba.İnşallah hakkınızda hayırlısı olur

Merhaba arkadaşlar aramızda silikon,protez çıkartma ameliyatı olmuş olanlar lütfen tecrübelerini paylaşabilir mi?Bende çıkarttırmayı düşünüyorum ama çok korkuyorum ya yeni görüntüsü kötü olursa diye.Şimdiden teşekkürler.🫶
Neden çıkartmak istiyorsunuz. Ben de taktırmak istiyorum o yüzden merak ettim

Cikarttirma sebebiniz nedir bir sorun mu yasadiniz? Valla ben yaptirdim cok guzel oldular daha da cikarttirmam 😄

Kaç yıl süresi var acaba. Mesela 10 yıl sonra ağırlıktan sarkar mı tekrar
Sarkar mi bilemiyorum bekleyip gormek lazim :) silikonsuz meme bile zamanla sarkiyor illaki bi sarkma olur bence az yada cok. Doktorlar yeni nesil protezlere belli bir omur bicmiyor artik. Yilda 1 duzenli kontrol gerekiyor. Bir problem olmazsa goruntude yada iceride kapsul kontraktoru gb yenilemeye gerek yok. Yaptiran herkes uzun yillar kullanir ins :) cektigimize degsin 😄

X