Bebek Beslenmesi Meme reddi mi yaşıyoruz? Yaşayanlar bilgisi olanlar lütfen yardım

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

melodipros

Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2016
6
2
28
Oğlum 45 günlük.
İlk günden beri sütüm az hâlâ sağınca 2 memeden toplam 60 cc süt çıkıyor.
Ama oğlum iri doğdu ve doymuyor mecburen mama takviye ediyoruz.
Son 4 gündür meme için bayılan oğlum memeden başını geri atmaya başladı. Memeyi ağzına alınca da eskisi kadar güçlü istekli emmiyor. Başını geri atıyor iteliyor kendini tekrar verince ağlıyor ama alıyor 3 saniye sonra geri bırakıyor.
Biberonu çok güçlü emiyor onda sıkıntı yok ama memeye böyle yapıyor.
Son 1 haftadır biberonu ve maması değişti. Bundan mı acaba diyorum ama anlam vetemiyorum.
İlk bebeğim yalnız bakıyorum halim kalmadı artık.
Yaşayan bilenler lütfen yardımcı olun bana.
Gazı olmadığına eminim çok rahat çıkarıyor alttan maşAllah. Ağzından da gaz çıkartıp öyle vermeyi deniyorum ama aynı şeyleri tekrarlıyor.
Sizce nedeni ne ?
Ne yapmalıyım ?
Lütfen yardım.....

Oğlum 45 günlük.
Son 4 gündür meme için bayılan oğlum memeden başını geri atmaya başladı. Memeyi ağzına alınca da eskisi kadar güçlü istekli emmiyor. Başını geri atıyor iteliyor kendini tekrar verince ağlıyor ama alıyor 3 saniye sonra geri bırakıyor.
Son 1 haftadır biberonu ve maması değişti. Bundan mı acaba diyorum ama anlam vetemiyorum.
Gazı olmadığına eminim çok rahat çıkarıyor alttan maşAllah. Ağzından da gaz çıkartıp öyle vermeyi deniyorum ama aynı şeyleri tekrarlıyor.
Sizce nedeni ne ?
Ne yapmalıyım ?
Lütfen yardım.....
Facebook adresin varsa emzirme ve bebek grubuna katil.ben de dahil aynı sorunu yaşayan yüzlerce insan var nedenini emzik ve biberon.benim kızım da 45 Günlükken falan meme reddi başladı şu an 4.5 aylık gmhala aynı. Benim umudum kalmadı artık sağarak veriyorum .gruba katil ordan yardimci oluyirlar

Oğlum 45 günlük.
Sizce nedeni ne ?
Ne yapmalıyım ?
Lütfen yardım.....
3 aylık bebeğim, sütüm geç geldi hastanede çocuk aç sarılık olacak diye mama verdirtti, biberonla tanışan kıza olanlar oldu, emmek istemedi, hala uğraşıyorum belki bir umut emer diye, sizin daha yeni başlamış derhal biberonu bırakın, mama vermeniz gerekiyorsa kaşıkla verin

Biberon dan fazla memeden de çekmediği için az geliyordur.bütün sınırı ondandır. Benim kızımda aynıydı. 3aylik oldu şimdi tamamen bıraktı. Geri dönüş varsa pes etme canım

X