Meme protezi sonrası yardımmm

Merwee1997

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2019
8
1
27
Arkadaşlar selam,

1 ay önce meme ameliyatı oldum, kas altı dual plan yapıldı. Şu an sadece sol memede herhangi bir hareketimde şöyle bir his yaşıyorum. Sanki silikon meme ucuma doğru sallanıp çarpıyor her seferinde. Sağda böyle bir şey yaşamadım. Daha önce yaşayan var mı geçiyor mu? Yardım pls

Arkadaşlar selam,

1 ay önce meme ameliyatı oldum, kas altı dual plan yapıldı. Şu an sadece sol memede herhangi bir hareketimde şöyle bir his yaşıyorum. Sanki silikon meme ucuma doğru sallanıp çarpıyor her seferinde. Sağda böyle bir şey yaşamadım. Daha önce yaşayan var mı geçiyor mu? Yardım pls
Bende de sol memede oyle bir his var 14 mayista olmustum ameliyat sol memede protezi hissediyorum calkanti hissi var agirlik var tuaf bir his yani

Başka böyle bir his yaşayan oldu mu? Sol tarafımı oynattığımda protezi hissediyorum, ama sağda böyle bir durum yok

Başka böyle bir his yaşayan oldu mu? Sol tarafımı oynattığımda protezi hissediyorum, ama sağda böyle bir durum yok
Geçmiş olsun benimde bugün tam 1 ay oldu korseyi bırakırken mutlu olurum sandım yeni yeni sütyenler aldım ama arada takılıyorum bende şöyle bir durum var meme uçlarımda hassasiyet var kahve rengi çevrenizde dikleşme işlemi yapıldı rüzgar soğuk hava olunca hemen sızlama oluyor gece yatarken sağ memede yerinden oynar gibi dönüyor alışmaya çalışıyorum dün bir kaç dikişlerim vardı onları aldırdım görüntüsü çok güzel ama sızlanmalarım geçmedi plaja gittim güneşlendim sıcak çok iyi geliyor ama sağ memede sızlanma devam ediyor

X