Meme Estetiği Sonrası Ağrı

doubledeeps

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2018
6
2
27
9 Ağustos tarihinde Eskişehir Osmangazi Üniversite Hastanesinde Profesör Dr. Yakup Karabağlı’ya ameliyat oldum. Ameliyat gayet başarılı geçti ve yıllardır istediğim göğüslere sayesinde sahip oldum. Kas altına silikon takıldı. Bedensizdim. Fakat şu an 75B giyebiliyorum. Vücut ölçülerim için inanılmaz ideal oldu. İlk iki gün hayatımın en kötü günleriydi. Beni en çok rahatsız eden göğüs kafesimde sanki iki tane taş varmış hissiydi. Dediklerinden asla çıkmadım ve beşinci günümde gece kulübünde dans ediyordum. Bugün tam 7 ay oldu. Ara ara balenli sütyen kullanıyorum ama hala desteskli kullanmıyorum çünkü denediğim zaman çok rahatsızlık veriyor. Göğüslerim hala o kadar yumuşamadı. Yüz üstü yatmıyorum çünkü silikonları hissediyorum ve haliyle beni rahatsız ediyor.
Yalnız son iki gündür sol göğüsümde ara ara batma hissi yaşıyorum. Doktorum Eskişehir’de olduğu için gidip gelmekte zor oluyor. Kapsül oluşmuş olabilir mi diyorum eminde değilim. 7 ay geçmesine rağmen masajıma devam ediyorum. Görüntü olarak hiç bir problem yok ama dediğim gibi ara ara bir batma hissim var. Sizce ne yapmalıyım?

ben dun sabah operasyon gecirdim suan tam 25 saat oldu ve bir saat sonrada doktor randevum var. bence eskisehir e gidemiyorsanda bulundugun sehirde herhangi bir doktora goster. Isini sansa birakma, sonradan daha cok ugrasabilirsin.

Mutlaka bir doktora git. Mr cekilerek silikonun durumu öğrenilebiliyormus

bende protez yaptıralı 2 ay oldu ama ara ara batmalar oluyor göğüsüm yumuşadı benim ama daha sonra mı oluşuyor bu kapsülmü ne?.

bende protez yaptıralı 2 ay oldu ama ara ara batmalar oluyor göğüsüm yumuşadı benim ama daha sonra mı oluşuyor bu kapsülmü ne?.
o his zamanla azalarak kaybolacak. herkeste oluyor merak etme. kapsül evet daha sonradan olur genelde ama herkeste sıkça görülen birşey değil. genelde kas altındaki pürüzsüz yüzey silikonlarda oluyor. memede şekil değişimi falan oluyor. ama her doktor önermese de (gereksiz gördüğü için) memeye yapılan masaj kapsül oluşumunu engelliyor

şimdilik öyle şikayerlerim ypk. Daha doğrusu şükür hiçbir şikayetim yok:) bilgilendirme için teşekkür ederim

Merhaba ben 15 gün önce meme protezi oldum 300 cc nagor takıldı sol gögsümde daha fazla sağ göğsümde biraz daha az kapsül oluştu kapsülün zamanla ilgisi yani kısa zamanda olmaz diyor bazıları ama oluyor masaj yapıyorum geçer mi geçmez mi bilmiyorum sol gögsüm diğerine göre daha büyük ve şiş umarım bidaha ameliyat olmak zorundasın kalmam

kapsül oluşumunu ben doktoruma sordum burda okuduktan sonra 3 aydan önce oluşmuyacağını bildirdi başka bir şey olmasın sizdeki?

Yok ya başka doktorada gittim o da aynı şeyi söylüyor okadar moralım bozukki anlatamam hayattan zevk almıyorum çok kötüyüm yaa ağlamaktan yüzüm şişiyor akşamları sağ göğsüm tamamen yana kaymaya başladı ve aşşağıda resmen sarkık duruyor

amelyatınızı kim yaptı nagor marka protezide ilk defa duydum açıkçası üzüldüm

nagor duyulmuş bir protez o konuda çok olumsuz düşüncem yok doktoru şuan burdan söylemeyeyim haftaya muayeneye gidicem ona göre yazıcam tabıkı buraya başkalarıda gitmesin başka bir doktorla görüştüm dün o da derimin çok ince olduğunu o yüzden sarkma oldugunu birdaha ameliyat olmam gerektiğini söyledi bidaha aynı şeyleri yaşamak istemiyorum bilmiyorum napıcağımı ama ömrümde kendımı bu kadar kötü hissetmemiştim

ço grçmiş olsun.inşallah pozitif bir sonuç elde edersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…