Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Meme büyütmeyle ilgili ne biliyorsanız paylaşır mısınız?

Baharpa

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2014
76
0
18 yaşındayım. Silikon taktırmak istemiyorum. Ama zayıflamak istiyorum. O arada göğüslerimide büyütmek istiyorum. Göğüs büyütmeyle ilgili bi dosya hazırlıyorum siz düşünün. O derece kafayı taktım. Lütfen bildiğiniz herşeyi yazar mısınız? Göğüs büyütme çayı, sütyen var mı onun için? Ne otu yiyim? Ne içeyim. Lütfen yardım edin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızların bu konu hakkında bayağı tecrübeleri var onları oku canım bir sürü konu başlığı var

18 yaşındayım. Silikon taktırmak istemiyorum. Ama zayıflamak istiyorum. O arada göğüslerimide büyütmek istiyorum. Göğüs büyütmeyle ilgili bi dosya hazırlıyorum siz düşünün. O derece kafayı taktım. Lütfen bildiğiniz herşeyi yazar mısınız? Göğüs büyütme çayı, sütyen var mı onun için? Ne otu yiyim? Ne içeyim. Lütfen yardım edin

Kaç kilosun boyun kaç ? ölçülerin kaç ? ve göğüs yapın nasıl ? Sarkma sorunun varmı ? sarkma sorunun varsa bence hiç büyütme küçük kalsınlar

bende 18 e giricem üniversiteye hazırlanıyorum ve gitmeden önce göğüsleri büyütmek istiyorum kafama çok takıyorum özgüvenimi düşürüyor banada yardımcı olun bakmadığım konu kalmadı :KK5: :KK43:

Göğüs ölçüm 73. Kilom 60 168 boyundayım. Basenim 92. Napçam bilmiyorum. Hem zayıflamak hemde göğüslerimi büyütmek istiyorum. Sarkma hiç yok çok şükür. Dimdik. Ama ikisi bi avcum kadar nerdeyse

Ben 4 senedir denize girmiyorum. Küçük diye göğüslerim ve herkes güzel olduğumu söylüyor. Sırf bu yüzden özgüvenim sıfır.

Bence bolgesel incelme yontemleriylr basenlerini ve belini biraz inceltsen bile yeterli olabilir, ama ilka gogusumude buyutucem diyorsan bunun bir cok metodu var forumu takip edip denemelisin, ama kesinlikle etkisini gorursun.

Benim boyum 167 kilom 50ye düştü şuan bile benim kalçam 100cm ve göğsüm 78 civarı sen benden 10 kilo fazlasın nasıl benim ölçülerim senden fazla :KK70: sen sıkısın yada benim kemiklerim mi iri acaba , vücut tipimiz armut tipi benimde kalçalarım büyük ama ben kalçamı seviyorum büyük kalça güzeldir herkes 90-60-90 olacak diye bir kural yokki biraz göğüs eksikliğimiz var oda 75 bile olsa benim için yeterli destekli sütyenlerle gayet güzel gözüküyoruz 75 te güzel bence yuvarlak olduktan sonra , büyük göğüs güzel değil erkekleri çok tahrik ediyor erkekler çok beğeniyor ama sütyen çıkınca büyük göğüslerin çoğu sarkık

Benim kemiklerim ince. Sanırım ondan bende bilmiyorum. Ama göğüslerime kafayı taktım. Erkeklerin beğenmesinden cok benim kendimi beğenmem lazım. O yüzden ne yapçağımı bilmiyorum. Yardım ederseniz cok sevinirim.

Benim kemiklerim ince. Sanırım ondan bende bilmiyorum. Ama göğüslerime kafayı taktım. Erkeklerin beğenmesinden cok benim kendimi beğenmem lazım. O yüzden ne yapçağımı bilmiyorum. Yardım ederseniz cok sevinirim.

İşte bizimde kendimizi bu halimizle beğenmemiz lazım canım ben şerbetçi hayıt keten adlı konuda bir resim paylaştım aynı ordaki gibi göğsüm çok aşırı küçük ama kendimi bu şekilde beğenmeye çalışıyorum yine bir program yapıp büyütmeye çalışıcam ama olmazsada yapıcak bişey yok böyle sevmemiz lazım kendimizi :)

X