Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri meme buyutmek icin bitkisel yola basvuran arkadaslar a tavsiye

hayaldi

Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2013
7
0
34
merhaba arkadaslar bundan 5-6 ay once bende baslamistim corekotu yagi celek otu yagini karistirip masaj yapiyordum goguslerime ve serbetci otu cayi iciyordum ilk basladigim zamanlar masajdanmidir yagdanmidir yoksa caydanmidir bilemem inanilmal etkisi gordum olcusu 79 olan goguslerim 84 e cikti fakat bi sure sonra biraktim goguslerimin olcusu kalici oldu birazddaha buyutmek icin bu aralar yeniden basladim fakat hicbir srkilde etki etmedi ilk baslar goguslerim inanilmaz agri olurdu ama baslayali iki hafta oldu ne bir agzi nr bir sisme oldu moralim bozuldu niye boyle oldu bilmiyorum size tavsiyem azmedin birakmayin kesinlille etkisini goreceksiniz hepinize sevgiler
ha bu arada sizin etkisini gordugunuz bitkiler varsa soyleyin yeni seyler deniyim birde bi hayt otu buldum da onu deneyen varmi

benimde ölçüm 78 cm evet çok çok küçük...öyle sanıyorumki doğru yolda azmeden istediği ölçüye kavuşacak sağlıklı bi şekilde.zaten istediğimiz 90 beden falan değilki...75 beden dolgusuzu doldursun yeterli...ama bakalım ne zaman:26::26::26:

sen ne gibi uygulama yapiyorsun canm bitkisel yaglardan faydalaniyormusun

sen ne gibi uygulama yapiyorsun canm bitkisel yaglardan faydalaniyormusun

canım çok kapsamlı bi program yaptım kendime ama tam başlamadım daha eksik malzemeler var.bi ara detaylı yazarım onlarıda.
şuan karabaşotu yağı aldım.onunla masaj yapıyorum.bide geceleri sutyeni çıkarmakta önemli.ben bide st.herb krem ve serumunu aldım.
şuan düzenli yapmadığım için kesin bişey diyemiyorum fakat çizelge hazırlamayı düşünüyorum.o zaman hepsini yazıcam.

olacak ama

çörek otu yağı tüylenme yaptı mı?