Meme büyütme sonrası sarkma

gizos123456

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2015
325
98
28
Merhaba Kızlar aranızda silikondan bir kaç sen sonra sarkma olan oldu mu ? İnternette böyle bişey okudum sormak istedim o yüzden

8 sene olacak,Şubatta. Maşallah taş gibi dik diri göğüslerim var Hemde 400 cc ile :)))
Sarkma olan göğüste yanlış uygulanan birşey vardır diye düşünüyorum. Ya baştan dikleştirme yapılmalıydı o göğüse yada yöntem , protez yanlış uygulanmıştır

Anladımm teşekkürlerr

Bişey sormak istiyorum, sizinki kas altı mı kas üstü müydü? Benim kas altına yapılmıştı, yaklaşık 11 yıl oluyor, üstten deri sarkması oldu, birkaç sene oluyor.. Plastik Cerrah Dr’um aslında kas üstüne yapmak istemişti ama ben meme cerrahı dr’umun söylediğinde ısrarcı olmuştum.. şimdi toparlatma yaptıracağım, aynı zamanda da silikonu değiştirelim dedik.. Yani, eğer kas üstü yapılsaydı böyle olmayacağını söylüyor Plastik Cerrah doktoru...

Az bir meme dokusu olduğu için kas üstü yaptı doktorum, ileride toparlanmaya ihtiyacın olabilir dedi. Umarım olmaz

Merhaba, benim kas zarı altı yöntemi.
Kas altında protezin sarkma ihtimali daha az. Ama kendi doku sarktıgı zamanda bu sefer protez yukarıda dik kalıyor, üstte kendi doku oradan ayrılıp sarkık görüntü oluşturabiliyor.
İşte bu yüzden kişinin kendi dokusunun durumu çok iyi degerlendirilip uygun yöntem uygulanması önemli.
Ama sizin 11 yıl olmuş, bence toparlatılıp protezin degiştirilmesi iyi bir karar olacaktır zaten Madem doku sarkmış.. Üzülmeyin, daha iyi olacaktır sonuç

Bende aynı durumdayım.protezin üstünden sarkma var. 5 yıl önce kas altı yuvarlak high profil 470 cc takıldı.dikleştirme ve küçük protezle değiştirmeye ihtiyacım var.ameliyat olursanız iyi sonuçlarınızı yazın, okumak isterim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…