Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Üşütmüş olabilir misin? Nefes alırken oluyorsa eğer aklıma öyle geldi

CANIM o fotoğraf 2010 daha bu yıl yeniledi bile silikonlarını güncel fotoğraflarına bakarsan ben çöl beğeniyorum ama küçük değil kesinlikle

Dr de sorun yok ben boyut ıcın son konusmayı yapöadö dahama dr mın dedigi 325-350 gibi takacak
Boyut konusunda yani cc olarak hastanın karar vermesi bence pek doğru sonuç vermiyor çünkü doktor başka değişkenleri de hesap ederek yapıyor bu işlemi o yüzden doktora cc ile gitmek pek doğru bir karar değil sen nasıl bir şey istediğini dekolteyi, dikliği, yuvarlağı gibi şeyleri tarif edersen doktor ameliyatta uygun olanı koyacaktır mesela biz 345 konuşmuştuk ama ameliyatta küçük gelmiş 390 koymuş ve şu an hiçte büyük değil ortalama bir meme
yani herkesin vücudunda farklı cc ler farklı sonuçlar veriyor doktora isteklerini söyle ve gerisini ona bırak

Yani şimdi bu yazıdan yola çıkarsak kapsül oluşan kişiye ücretsiz protez değişimi mi yapılıyor,

Hareket ederken daha çok artıyor ağrı kesici içtim ama geçmedi.. şimdi işe gidiyorum gececiyim sabaha kadar böyle çalışıcam bi de
CANIM benim eskiden üşütünce senin dediğin yerlerde batma gibi bir his olurdu. Nefes alırken de batardı bence öyle bir şeydir muhtemelen imkanın varsa doktoruna sor
istersen bi kas gevşetici iç tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…