Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Yok onun hakkinda bilgim yok canim izliyorum
Gözlerin çokkk güzelmiş. Meme ucunu küçültmüştün dimi. Yanlış anlamadım. Birde göz altına bişey yaptırdınmı? Bende Gözlerimin altında mor halkalar oluyor. Bir çözüm yolu varmı acaba? Bu işe başlayınca ardı kesilmiyormuş.

Kizlar bepanthol el ve yuz icin olani mi kullaniyorsunuz, yoksa uzerinde onarim icin yazani mi ozellikle@kattina bu arada alacak olanlar icin 30 gr lik tup 15 lira 100 gr lik 32 lira :) aklinizda bulunsun, eczanelerde buyuk olan olmayabiliyor getiriyorlar ama isterseniz

İnternetten de bak cnm.

Tsk ederim canim goz kapagi estetigi oldum goz alti morlugum yok bir cozumu varmi bilmiyorum ama alt goz kapagina da ameliyat var fazla deri aliniyor ama hic bir kesi izi gozukmuyor korkma

Canım bnde lazer e gidiyorum aml öncesi doktoruma sormuştum göğüs uçlarım sknti olur mu diye lazer e ara ver yaptırma demişti
Ayy olamaz
Peki nasıl olcak bu iş?
Yani koltuk altını yaparken silikonun köşesine deyiyor
Ne yaparmış silikona zarar verirmiymiş canjm

Canım bnde lazer e gidiyorum aml öncesi doktoruma sormuştum göğüs uçlarım sknti olur mu diye lazer e ara ver yaptırma demişti
Ayy olamaz
Peki nasıl olcak bu iş?
Yani koltuk altını yaparken silikonun köşesine deyiyor
Ne yaparmış silikona zarar verirmiymiş canjm

Daha önce meme muayenesi olmuşmuydunuz hiç? Fibrokist aklıma geldi,acaba daha öncesi vardıda şimdimi belli oldu yag bezeleride olabilir..
kapsül öyle top top olmaz,kapsül değildir..

Arzum ben kapsülün elle hissedilenilecrğini okumuştjm bir yerde , mantıklı da geldi aalında . Foto atıcaktım ama vazgeçtim kötü geldi birden . Yani deri fazlalığı gibi oluşuyor ya onların üstünde ufak mercimek gibi deriler oluşabiliyor onları da elle muayenede doktor hissedebilirmiş. Ama arkadaş için demedim çünkü onun daha erkenmiş.

Bende aldım ama 30 gr almıştım 5 li 44 liraydı. Bu daha uyguna geliyor. İlgilenen arkadaşlar için adresi yazıyorum. http://urun.n11.com/krem-ve-losyon/bepanthol-cilt-kremi-100-gr-2li-ekonomik-paket-P115083728

El ve yüz için olanı kullanıyorum cnm merhem olanı değil..

Kizlar ameliyattan cikalim yaklasik 6 7 saat oldu. Su an kucuk gibi ama ben dogal.olsun diyince oyle oldu sanırım meme uclarim yanlardaydi biraz buyuk yaparsak daha da disarda olabilir demisti. Su an cok agrim yok ama gogsume okuz oturmus gibi hissediyorum. Sirtim cok cok agriyor. Olack olan arkadaslar korkmasinlar oyle cok korkulacak birsey degilmis yani ilaclardan mi bilmiyorum ama ben oyle hissediyorum :)

Geçmiş olsun. Hoş geldin Memeliler kervanına :)) Sağlıcakla güzel günlerde kullan. Kaç cc takmış haberin varmı? Kas altımı oldun?

Cok gecmis olsun saglikla.atlat insallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…