Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Tamam tşk ederim bir an fotoları yükleyince haber veririm. Ben ankara'da oğuz kılıç ile görüştüm. Bir de bu çarşamba nebil bey'den fikir alayım diyırum. Karın ve bel lipo'da yapılacak aynı zamanda çünkü.. bir yandan çok kırkuyorum ama artık kararlıyım inşallah benim de çok rahat geçer. Bu arada 168 boy. 59 kgyum

Bir sey sorsam bepantolu dren yerlrine de suruyor musun

Kızlar merhaba herkese, salı günü ameliyat oldum biliyorsunuz ve bugün gülme krizine girdim komik bişeye denk gelince, arkasından da acıyla ağlama krizine girdim tabi nefesimde hızlandı ve resmen içerde hareket ettiğini hissettim sol tarafın. Tabi psikolojikte olabilir doktora sordum protez oynamışmıdor diye sanmam dedi. Sizlerinde fikrini merak ettim böyle birşey yaşayan oldu mu acaba

Kizlar merhaba ben araniza yeni katildim yazdiklarinizi biraz biraz okudum harika bir ortam resmen korkularim kararsizliklarim gecti gibi bisey
Emzirmeyi birakali 2 ay oldu
2 cocuktan sonra oldukca sarktilar zaten yoktular
Istanbulda oturuyorum doktor tavsiye edebiliyomusunuz

Bide benide izlemeye alin

komple sürüyorum ama diren yerim hiç belli değil ki.. meme altımda 4 cm kadar çizgi var diren yeri ayrıca görünmüyor.. doktorum sür ki kabuklar çabuk atsın demişti..
Bende kabuk olmadi ya dren yerinde olmustu onu da aldi doktor simdi pembe kucuk bi yuvarlak var pipet ucu kadar koltuk alti tarafinda, ben de sorayim bi ara doktora ben bebe yagi kullaniyorum masajda catlak olmamasi icin simdilik, ya o degil de ben de simdi farkettim sag yani sis olan tarafta cidd his kaybi var altta dikis yerinin uzerini kasidim hic hissetmedim kizarmasina ragmen meme ustunu elimi kasidim sonra oralarda bile hissettim, bir de meme altinda deri dokuntusu oluyor mu uc ile dikis yeri arasi kasiyinca hafif pul pul deri kalkiyor once krem sandim ama degil epeydir surmuyorum

Selamlar, foto koyarsaniz simdiki halinizin, izleyebiliriz

Evet bende de gulunce, hapsirinca oluyo. O kadar kolay oynayacagini sanmiyorum. Icerde kasin altinda baya sabit duruyo onlar :)

Evet bende de gulunce, hapsirinca oluyo. O kadar kolay oynayacagini sanmiyorum. Icerde kasin altinda baya sabit duruyo onlar :)
Ya önce güldüm kendimi sıktım tabi durayım diye ama yine de acıdı baya acıyla ağlayıp onu durduramayınca korktum, doktorum da ilginç yani trip atan sevgili gibi görüyor ama yazmıyor. Delircem sağol canım cevap için

Ya kizlar hic deri dokuntusu yasadiniz mi ben meme altimi ucunun altini yani kasiyinca pul pul deri dokuluyor beni korkutty bu biraz tecrubeli arkadaslar bi baksa

bende o bahsettiğin deri döküntüsü olmadı cnm ama her akşam krem sürüyorum onun etkisi olabilir hep nemli kalmış oluyor.. his kaybım yok dokunduğumu hissediyorum sadece dikiş yerim normal tenime dokunduğum gibi değil daha az his ama sıfır değil.. doktorum 1 seneye geçecek demişti..ben daha önce başka bir sağlık sorunumdan ameliyat oldum o bölgede ki dikişi 8 ay falan hissetmemiştim ve 4 yıla yakın her üşüdüğümde sızlıyordu şimdi 10 sene oldu hem iz yok hem de his normal.. zamanla vücut yeniliyor kendini..

Ya cevaplamaua calisiyorum ama olmuyor ay sinir oldum, ya biz korkuyoruz ama doktorlar icin basit kucuk seyler bunlar sanirim, cevap vermiyorsa onemsiz diye dusun bence :) demek ki sorun yok, insanin cani aciyinca korkuyor tabi

ben ve bitsedegitsekya arkadaşımızda emzirme sonrası ameliyat olduk.. emzirme sonrası en az 3 duruma göre 6 ay beklemen gerekiyor.. ona dr muane de karar verir.. benim bebeğim kendi isteğiyle bıraktı ama sütüm çekilmişti hiç kaynamazdı o yüzden bıraktı kanımca.. süt çekildinde bırakırsan 3 ay yeterli oluyor içten de kesilmesi için.. ama sen bıraktırdıysan ve emzirme bitmesine rağmen kaynama olduysa 6 ay kadar beklemek gerekiyor ki hem içten hem dıştan süt tamamen kesilsin.. izleme olayına gelince yeniüyesin cnm biraz sohbetlere dahil ol sonra resim yükle güven kazan izlemeye alırız tabiki..

Benim dikişlerim düştü,kalan 2 taneyi de Pazartesi kontrole gittiğimde doktorum aldı sürtünme felan olmasın diye.Sadece iz için krem arıyorum şuan.Doktora herşeyi sordum sadece kremi sormayı unutmuşum.

Benim dikişlerim düştü,kalan 2 taneyi de Pazartesi kontrole gittiğimde doktorum aldı sürtünme felan olmasın diye.Sadece iz için krem arıyorum şuan.Doktora herşeyi sordum sadece kremi sormayı unutmuşum.
Bende bugün sorarım krem adını paylaşırım seninle..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…