Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Yani pek zannetmiyorum dogrusu bi acidan bakinca bu ikisi cok sık yapilan operasyonlar gogus estetigi olup lazer yaptiran onlarca kadin vardir eminim, dusununce cok yaygin seyler
Aslında daha önce konuştuğumda kadın doğumcu bu ışınların deriden sadece bir kaç milimetre içeri girdiğini kötü etkileri olmadığını söylemişti

Daha önce meme muayenesi olmuşmuydunuz hiç? Fibrokist aklıma geldi,acaba daha öncesi vardıda şimdimi belli oldu yag bezeleride olabilir..
kapsül öyle top top olmaz,kapsül değildir..

Yok cnm olmadim hic..ya rahatsiz edici degil zaten, sadece yatigimda icine bastirinca hissediyorum bi masajla devam ediyim bakalim düzelme olcakmi, bide senin dediginide bi arastiriyim

Cok tskrler canm. Umarim olmaz. Dedigin gibi masaja devam edip bi gözlemlicem biraz daha zaman gecmesi gerek sanirm

Gecmis olsun bende diklestirme oldum meme basi da kucultuldu ,dual plan 325cc de protez var istersen resimlerimz bakabilirsin izlerden kormayin cok iyi iyilesiyor benimkiler beyaz ince bir cizgi seklinde

Hangi kremi kullandiniz acaba bir de ne kadar oldu
Hic krem kullanmadim desem yeridir arada contractubex diye bir krem suruyordum ama toplasan iki ay surmusumdur .. sigara ictigim halde guzel iyilesti
Benim iki seneye yakin olacak yaptirali

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…