Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Insallah kolay atlatirsin. Sonucunu dusunup sureci daha guzel gecirme dusuncene kesinlikle katiliyorum. Ben o kadar mutsuzdum ki, psikolojik olarak agrim bile cok olmadi.

Evet canım ameliyattan sonra destekli ya da yarı destekli sütyenler tamamiyle kullanılmaması gerektiği için büyük istiyorum ben de ama ne kadar büyük olursa baskı ve gerginlik o kadar büyük oluyormuş korkuyorum ben de .

Kapsül oluşumu için erken bir zaman şiş olması normal tabii ama elime sertlik geliyor diyince biraz şüphelenmiştim.Doktorunuz ne diyor peki bu duruma? Masajlarınızı aksatmayın mutlaka yapın.. Sabah ağrısı kasları gece kullanmyıp sabaha kadar sıkılaşmasındn dolayı meydana geliyor hepimiz yşadık sanırım 2 ayı tamamlyınca filan birşeyiniz kalmaz.Kpsülde şekil bozukluğu ve ağrılar oluyor göğüs top görüntüsü alıyor ama daha geç evrede oluşan birşey sonuçta protezin üstünü bir anlamda deri tabakası gibi birşey kaplıyor ona kapsül deniyor.Onun d oluşması zaman alıyor protezi skıştırdıkça hem şekil bozukluğu hem de ağrı oluyor.Siz yine de gözlemleyin herhangi birşey olursa doktorunuza da sorun..Umarım herhangi bir sorununuz olmaz .

Herhangi bir krem vs kullanıyor musun peki?

Daha önce meme muayenesi olmuşmuydunuz hiç? Fibrokist aklıma geldi,acaba daha öncesi vardıda şimdimi belli oldu yag bezeleride olabilir..
kapsül öyle top top olmaz,kapsül değildir..

Kızlar bir sorum olcak bilenler var mı??
Lazer epilasyona gidiyorum silikonlara bu ışınların bi zararı olur mu? Bugün koltuk altımı lazer yaptırırken göğüsüme doğru olan yeri de yaptı benim göğüslerim koltuk altıma doğru biraz. Yani o kısımda silikon var ve silikonum üstüne yaptı lazeri acıdı biraz. Acaba bu ısı ve ışın bir zarar verirmi bilgi verirmisiniz

Bende önümüzdeki ay başlayacaktım hiç aklıma gelmedi böyle bir şey doktora sorayım kontrole gidince

Bi de göğüsüm kahberengi yerin etrafındaki kıllara da yaptırmak istiyorum ama korkuyorum bişey olurmu acaba
Hic bi bilgim yok dogrusu ama gogus cevresine yaptirmaktan cekinirdim ben dogrusu, ben koltuk altimda kalan tuyler icin igneliye gidiyordum onu da biraktim cesaret edemiyorum doktora sorsam bilmez belki bile igneli epilasyonu, ya da var midir boyle bi arastirma acaba

Yani benim şuam lazer silikonuma deydi ama tedirginim açıkçası. Inşallah bişi olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…