Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ameliyat olalı ne kadar xaman oldu? Bence doktorunuzla görüşmelisiniz ele gelen sertlikler insanı düşündürüyor. Göğsünüzün daha sert de olması cabası. Ağrı var mı peki göğsünüzde ?

Bi bucuk ay oldu simdi. Parmagimla icine sert bi sekilde bastirinca böyle minik top gibi sertlikler hissetim dün.. ama agri yok da.. biraz sisiklikden dolayi gerginlik gibi, veya sabah kalkinca ilk bi 15 dk hafif agri oluyor okadar. Masaj yapincada sanki sisiyo gibi..Doktorumla nisan da görüsebilicem anca . Yani daha bayaa beklemem lazim. Öyle cok

selam@Estrellax çok normal bir tarafın daha çok yumuşaması bence.benim nerdeyse 5 ay dolacak sağ başından beri yumuşak sol da hala hafifte olsa bi sertlik var telaşlanma yani

Selam canimm. Ah tm ozmn rahatlatin beni. Bendede basdan beri bi taraf daha yumsakti simdi bi taraf baya yumsacik oldu eleyince.. digeri nde iste hafif yumsama var sadece..1 bucuk ay demeki normalmis:)))

Kizlar birsey daha sorucam
Benim cildim catlaklara baya müsait. Silikondan öncede baya vardi zaten. Sora kayboldu sandim.. ama yavas yavas yine ortaya ciktilar sislikler indikce.. bi kac yenileride eklendi.. yag sürüyorum.. bebek yagsi fln. Iz kremini mi sürsem oralara diye düsünüyorumm.. önerebiliceginiz birsey varmi?

Teşekkür ederim :) A cup göğüs çevrem 85 göğüs altı 80 ben büyük istediğim için 400 ün üstünde karar kıldık ama kesin bişey yok çizim yaparken tekrar konuşacağım doktorumla :)
ya ben coooook korktum yaa varmı gecsemm

Bebek yağı ve bepanthol sürüyorum bende çatlar gibi olan yerlere bolca cnm.

Kapsül mü oldu canim? Nekadar oldu senin ameliyat olali bide bu kapsülü tam nasil fark ediliyor sertlikten mi?
2 ay oldu.kapsül oluşumu 4.aydan sora oluşursa oluşuyormuş arkadaşım öyle hemen acaba kapsülmü oluyor diyip korkmayın.zaten şuanki pütürlü yüzeyli protezlerde kapsül oluşumu sıfır denecek kadar az oluyormuş içii ferah tut.ara ara şişilikler sertlikler oluyor.

Canım dikişlerin ve izler için herhangi birşey kullandın mı? Krem vs.

Senin ne demek istedigini ben cok iyi biliyorum kuzum. Tum iyi niyetinle, sen yasadin baskalari da yasamasin diye soyluyorsun. Insallah senin de sorunun hallolur, yuzun guler.

Kesinlikle iyi araştırma yapılmalı genelde bazı kadınlar internette kötü yorumlar okumaktan korkup ameliyata araştırmadan gidebiliyorlar sonuç ise kötü oluyor. Ya boyutunu beğenmiyor ya da başka türlü şeyler. Ben mesela A cup olup 400+ protez taktıranların fotoğraflarına bakıyorum nasıl durduğunu anlamak için. Hepimiz boyut konusunda rahatsızız diye, cc lere önem vermeliyiz ki ilinci ameliyata karar kılmayalım ve tabiki doktor seçimi ve soktorun takdiri önemli. Allah herkesin gönlüne göre versin benim de ameliyata sayılı gün kaldı iyi kötü yanları var evet ama tartıya koyduğumda iyi yanı daha ağır basıyor. Ameliyat olacak arkadaşlarım inşallah ameliyattan sonra sonuç çok iyi olduğu için ağrımızı hissetmeyiz :)

Insallah kolay atlatirsin. Sonucunu dusunup sureci daha guzel gecirme dusuncene kesinlikle katiliyorum. Ben o kadar mutsuzdum ki, psikolojik olarak agrim bile cok olmadi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…