Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

KIZLAR TEKRAR TEKRAR YAZIYORUM VE YAZMAYA DA DEVAM EDECEĞİM.AMELİYAT OLMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR ÖZELLİKLE OKUSUNLAR.
EĞER BEKAR VEYA EVLENMİŞ ÇOCUK EMZİRMİŞ AMA GÖĞSÜNÜS DÜMDÜZ ERKEK GİBİ DENEN ŞEKİLDE İSE YANİ AŞAĞIYA DOĞRU SARKMIŞ BİR GÖRÜNTÜNÜZ OLMAMIŞSA GENELLİKLE DOKTORLAR KAS ALTI DAMLA PROTEZ YAPIYORLAR.YANİ PROTEZİ KASIN ALTINA YERLEŞTİRİYORLAR.
DİKKKAAAT!!!!!!
EĞER EVLENDİNİZ ÇOCUK EMZİRDİNİZ VEYA ÇOK KİLO VERDİNİZ , GÖĞÜSLERİNİZDE SARKMA MEYDANA GELDİ,DERİNİZ ÇOK İNCE VE SARKMAYA DA ÇOK MÜSAİTSE VE BUNUN İÇİN AMELİYAT OLACAKSANIZ LÜTFEN AMA LÜTFEN DİKLEŞTİRME OLMADAN KAS ÜSTÜ AMELİYAT OLMAYI TERCİH ETMEYİN DERİM.İZLER ÇOK MU OLUR,KAS ALTI ÇOK DAHA AĞRILI VE UZUN İYİLEŞME SÜRECİ GEÇİRİRİM DÜŞÜNCESİYLE DOKTORULARIN BAZILARI İÇİNDE DAHA KOLAY YÖNTEM OLAN FASYA ALTI(KAS ÜSTÜ)MEME KESİSİ ALTI YÖNTEMİNİ HEMEN KABUL ETMEYİN.
HELE Kİ GÖĞÜSLERİNİZDE ASİMETRİ SORUNU VAR İSE; BİRİ DİĞERİNE GÖRE DAHA SARKMIŞ İSE,MEME BAŞLARI FARKLI YÖNLERE BAKIYORSA VE KAHVERENGİ OLAN KISMIN BİRİ DİĞERİNDEN DAHA GENİŞ İSE MUTLAKA BUNLARIN AMELİYATTA DÜZELTİLMESİ GEREKTİĞİNİ BİLİREK GİDİN.
MEME ÇEVRESİ GENİŞ OLANLAR MEME BAŞI KESİSİYLE HEM SİLKON AMELİYATINI ,HEM DE BU ASİMETRİYİ DÜZELTTİRMİŞ OLURLAR.
TABİKİ BU BİLİNÇTE DOKTORA RASTLAMANIZ DA ÇOK ÖNEMLİ.
BEN BİN BİR ZORLUKLARLA YAPTIRDIĞIM BU AMELİYATTAN ŞUANDA ÇOK MUTSUZUM.ASLA PİŞMAN DEĞİLİM AMA SONUÇTAN MEMNUN DEĞİLİM.BELKİ ÇOK ERKEN ACELE EDİYORUM DİYE DÜŞÜNÜLEBİLİR FAKAT GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ İSTEMİYOR.
BANA OLMASI GEREKEN DİKLEŞTİRME+MEME BAŞI ÇEVRESİNİ KÜÇÜLTME VE DÜZELTME,KAS ALTI PROTEZ AMELİYATI.BEN DOKTORUMA SİZ EN UYGUNUNU VE OLMASI GEREKENİ YAPARSINIZ DİYİP HER ŞEYİ ONA BIRAKTIM.DOKTORLAR HER ŞEYİN DE EN İYİSİNİ BİLMEYEBİLİYORLAR MAALESEF.
BAŞTA @arzum77 CUĞUM VE BU FORUMDAKİ TÜM ARKADAŞLARA DA TEŞEKKÜR EDİYORUM.ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM BURDA ÇOK DESTEK OLDUNUZ HER KONUDA.HİÇ KİMSE SORUN YAŞAMASIN.ALLAH HERKESE İSTEDİĞİ HER ŞEYİN EN GÜZELİNİ VERSİN.BU SIKINTILARIN ASIL OLDUĞUNU YAŞAYANLAR BİLİR.BİZLEİ KİMSE ANLAMIYOR MAALESEF.

Resim görebilme imkanım varmı mahsuru yoksa meme dokusu nasıl ölçülüyor evde ölçme imkanı varmı acaba
İzleyebilirsiniz tabi ki ama albümü olmayanları izleyemiyoruz bunun için önce sizin fotoğraf yüklemeniz gerekiyor Albümü sadece sizin izledikleriniz görebiliyor

İzleyebilirsiniz tabi ki ama albümü olmayanları izleyemiyoruz bunun için önce sizin fotoğraf yüklemeniz gerekiyor Albümü sadece sizin izledikleriniz görebiliyor
ameliyat öncesi boy kilo aynı oldugu için fikir edinmek adına istemiştim.Ameliyat olduktan sonra tabiki albüm paylaşırım.

SelamunAleykum kızlar ben yeni üye oldum yazılarınızı okudum bigilendim hepinize çok teşekkür ederim. bende göğüs büyütme ameliyatı olmak istiyorum bu konuyu yenı araştırmaya başladım İstanbul Avrupa yakasında önerebileceğiniz dr var mı acaba . yani yaptırıp memnun olan varmı birde fiyat nedir. formda okurken dr.Ayşegül sivriyi önermişti birisi aradım fiyat sordum 7000-7500 tl arası diyorlar

bol sans
kac cc takacaklar
hangı cupsun su an kac cup olacaksın
ıstedıgın gıbı olsun mıss gıbı

Teşekkür ederim :) A cup göğüs çevrem 85 göğüs altı 80 ben büyük istediğim için 400 ün üstünde karar kıldık ama kesin bişey yok çizim yaparken tekrar konuşacağım doktorumla :)

Aleyküm Selam canım. Aşağı yukarı fiyatlar o şekilde arkadaşım.

Evet okumustum sizin mesajinizi oradan aklimda kaldi zaten, neyse artik umarim seneye saglik taramasida getirmezler onume :) :)

Aslinda biraz detayli sorsaniz daha kolay bilgi alabilirsiniz ne bilmek istiyorsunuz tam olarak, cok genel sorunuz, doktor tavsiyesi icin once sehir bilmek lazim

Kizlar nasilsiniiiz benim sol meme baya yumsadi.. sag hala sert.cok hafif bi yumsama var. Simdi sadece oraya masaj yapiyorum bide yatip eledigmde icinde sanki böyle top top kücük bi sertlikler var gibi.. kapsülmü olmusdur acaba? Sizde ayni anda mi yumsadilar, normalmi bi taraf daha cabuk yumsamasi

Bir de hafta ici hala spor sütyeni takiyorum ama hafta sonu bi gün normal sütyen takiyorum. Yani balensiz resimdeki gibi.. ama ic kisminda hafif bi destek var cok ince.. uclar gözükmesin diye. Bi sorun olmaz degilmi?

Ben de nette okuyup gitmistim doktora dalgalanma ne oluyor nasil okuyir kas ustu vs sordugumda dalgalanma kas ustunde olabilir demisti deri ince olunca protez belli olabilir vs demisti, dedigine uyuyor buyuk olcude, umarim senin de istedigin gibi olur en kisa zamanda, saglikla atlatiriz bu sureci, ben bu kadar zor oldugunu bilmiyordum dogrusu ne acisinin ne de sonrasinin, bir suru sey cikabiliyor olduk bitti denmiyormus ne yazik ki, yine de pisman degilim ben de, zamanla daha mutlu oluruz umarim sonuclardan

Benim bir bucuk ay oldu sag hala daha sert ve sis buyum duruyor zamanla olacak umarim

Kizlar yaklasik 2 saattir hacettepenin amestezi doktorunu bekliyorum ama halen gelen giden yok. Paraniz varsa verin ozelde olum derim ameliyat oncesi strese sokuyorlar resmen insanı

Kizlar yaklasik 2 saattir hacettepenin amestezi doktorunu bekliyorum ama halen gelen giden yok. Paraniz varsa verin ozelde olum derim ameliyat oncesi strese sokuyorlar resmen insanı
Bende 3 saat amaçsızca beklemiştim
bide gelip gelmeyeceği belli değil diyorlardı :) allahım ne günlerdi

selam@Estrellax çok normal bir tarafın daha çok yumuşaması bence.benim nerdeyse 5 ay dolacak sağ başından beri yumuşak sol da hala hafifte olsa bi sertlik var telaşlanma yani

Ameliyat korkusundan cok bunlara sinir oluyor insan. Valla bırakıp gidesim var ama ya sabir diyorum

BENİMDE ÖYLE .SAĞ PROTEZİ SARDI VE TAMAMEN YUMUŞADI.SOL HALA İYİLEŞMEDİ BİLE.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…