Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kızlar ben meme estetiği için bilmem kaçsene önce niyet etmişte yazmıştım.Nasip olmadı ama şimdi kesin kararımı verdim Gögüs büyütme ameliyatı olmuş arkadaşlar bilgilerini paylaşabilir mi benimle :)doktortavsiyesiye silikon nasıl olmalı çok heyecanlıyım şimdiden ben

sabret 4.günden sonra gerçekten azalacak ve her geçen gün iyi olacaksın güven bana
Benimde geçmedi gülüp konuşmayı geç derin nefes alsam ağrıyor yatıp kalkmak zaten ölüm gibi. Bide dün pansuman yaptık yamuk yumuklar ya çok moralim bozuldu başta herkesin mi şekilsizdi
Katti inanıyorum sana inşallah bende senin gibi olacağım. Bugün okulu aradım rapor aldığımı söyledim 1 hafta gelemeyeceğim diye
Pavlov benim nefes almak biraz normale döndü ama hala yatıp kalkamıyorum saçımı toplayabiliyorum ama ilaçların etkisi ile toparladım ben. benimkilerin şekli çok güzel bari o tesellim hastaneden gelirken montumun önü kapanmadı ama

CANIM inşallah gönlüne göre olur karar verme zor süreç bend iki yıl sonunda oldum daha 3. Günüm :)

Benim ilk gunum daha kolaydi mesela. 2 ve 3 daha zordu canim. 5. Gun baya farkedecek. Sık disini..
İlk gün nefes almak zordu ikinci günde serum ve iğnelerle halloldu iyiydim ama bugün evde zorlanıyorum Allahtan annem yanımda çocuklara bakıyor
Birde o sabah ki kalkış neymiş hep okuyordum ama bugün yaşayarak öğrendim kaskatı olmuş memelerim sabah 6 da ayağa dikildim

CANIM inşallah gönlüne göre olur karar verme zor süreç bend iki yıl sonunda oldum daha 3. Günüm :)
Teşekkür ederim canım ben damla istiyorum ama netür olmalı tırtıklı olunca nasıl oluyor kas altımı üstümü dogru olur doktor karar veriyor ama tecrübeli arkadaşlardan duymak isterim. Kızlar esteticha hastanesinde ugur özdemire ameliyat olan varmı randevum var birde esteworld de ameliyat olan doktor tavsiyesi yapabilecek arkadaşlar vardır inşallah sanki yarın ameliyat olacakmışım gibi heyecan bastı bugünden :)

kararınız hayırlı olsun öncelikle.. bir doktorla görüştükten sonra fikirleriniz netleşir.. mesela damla meme yapınıza uygun mu değil mi doktor sizi yönlendirecektir, bizler sizin şuan ki durumunuzu görmüyoruz.. mesela dekolte seviyorsanız daha çok yuvarlak önerilir yine meme dokunuzun durumuna göre kas altı kas ütsü tavsiye edilir aynı şekilde kesi yerinede yine doktorunuz karar verir mesela benim meme başım dar protez sığmaz diye meme altı kesi oldu, 8 cm dokum vardı mentor marka 300 cc yuvarlak takıldı şuan ki görüntümden çok memnunum bir ay olacak bir kaç gün sonra.. yani demem o ki bir dr görsün önce fikir edinin sonra içinize sinmezse başka drlarla da görüşürsünüz..

Canım senin boy kilo neydi 166 ben 58 kiloyum meme ölçümü bilmiyorum ama :) ona görede belirleniyor ama korkuyorum ufak kalmasın istiyorum ayrık gögüslerim de benim sanki damla daha uygun olur gibi geliyor

Seninle ölçülerimiz ve protezimiz aynı birara takipleşelim olur mu.Sen benden önce oldun sanırım,benim 9.günüm iyileştim artık.Fakat şekil olarak ve boyut olarak tam oturmamıştır heralde.En son hallerine bir bakalım

@Memontil sen dikleştirme olmuş muydun?

benim şuan tam oturmuş durumda cnm doktorum 3 ayda geleceği kıvama gelmiş dedi yumuşama ve şekil olarak takibe al bende alırım seni bakarız resimlere.. benim 4 gün sonra 1 ayım dolacak maşallah çok hızlı ve sorunsuz süreç geçirdim darısı sizlere..

CANIM hepsine doktor karar veriyor tabi senin isteklerine ve meme yapına göre

Büyüklüğü nasıl peki,yani eskisi ne ölçüdeydi şimdi ki nasıl?

Canım senin boy kilo neydi 166 ben 58 kiloyum meme ölçümü bilmiyorum ama :) ona görede belirleniyor ama korkuyorum ufak kalmasın istiyorum ayrık gögüslerim de benim sanki damla daha uygun olur gibi geliyor
Ölçülerimiz aynıymış benim boy 165 kilo 58 di meme dokum 6 cm idi 390 cc damla high profi protez koyuldu.

Büyüklüğü nasıl peki,yani eskisi ne ölçüdeydi şimdi ki nasıl?
cnm 14 cm dokum oldu meme çevresi şuanda 92 cm.. bu ödemler bitmiş hali ineceği kadar indi şişliklerim ilk ameliyattan çıktığımda patlayacak gibi sert ve büyüktü şimdi yumuşak ve doğal bir görüntüye kavuştu.. 80 b cup push up sütyen giyerken şimdi 80 c cup dolgusuz yada 85 b cupı tam dolduracak durumda.. ameliyat sonrası korse sütyenim 85 b gayet dolu dolu oluyor hala, 3.ayım dolana kadar bunu takacağım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…