Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

high profil yüksek profil demek. daha düşük prflde var ultra yuksek prflde var. doktor ölçümlerde hangisini uygn görürse onu takar tabi isteklerinizede baglı bıraz5 35TEHAYATBASLAR

Karar verme bızımkısı en zor asama dımı

Kızlar bugün öğleden sonra kontrole gideceğim.Lütfen 300 cc taktıranlar fotoğraflarınızı görmek istiyorum.Ben günden güne küçülüyorum ve psikolojim cidden bozuldu!Akşam çok detaylı inceledim büyüme Yok sadece memenin alanı genişlemiş.Gömleğimi giydim eskiyle aynı durdu.Lütfen biri akıl versin bana napayım?

SEN RESİM YÜKLE CNM BİR GÖRELİM ONA GÖRE BİZDE TAKİP EDERİZ SENİ.. BENİM 300 CC MESELA AMA SONUÇ ÇOK İYİ.. GEÇMİŞ SAYFALARIN BİRİNDE KAZAKLA RESMİMİ GÖREBİLİRSİN AMA SAYFA KAÇ BİLMİYORUM ÖZEL RESİMLERİ GÖRMEN İÇİN SENİNDE RESİM YÜKLEMEN GEREK..

Canım bana yükleme işini (sadece senin görebileceğin mesela) yazarmısın

Geçmiş sayfalara yeni göz attım maşallah aramıza bi cii diyip ortalık karıştırmış ukalalık bilmişlik yapmam diyip ne yazdığının neyi savunduğunun bile farkında olmayan arkadaş.
Canım bana yükleme işini (sadece senin görebileceğin mesela) yazarmısın
album ayarları var kimi takip edersen o görebiliyor profil sayfana git album ayarlarına gir takip ettiklerim yap ayarı sonra resim yükle kimi takip edersen o görür.. sonra bende seni takip ederim sende benimkileri görebilirsin..

Çok istoyorum ama kafamda deli sorularrrr..
Silikon taktırınca ilerde meme kanseri teşhisi zorlaşıyormuş. Göremiyorlarmış. Bilgisi olan var mı bu konuda???

KIZ BÖYLE NASIL GİDER KİLOLARBEN BUNLARI YAPSAM DAVUL GİBİ OLURUM

Yapamadım.yarım saattir uğraşıyorum ayarları yaptım gizledim fakat ne seni takip edebiliyorum ne de albüm oluşturabiliyorum.

Kilo almak icin o, ben sormustum ama uuc dort dilim borek yiyemem ki bi oturusta lahmacun sevmem umutsuz vakayim ben herhalde
kilo almak istiyorsan bol bol ceviz ve kuru siyah üzüm ye çekirdekli baya işe yarıyor zamanında bende kilo almaya çalıştım uzun yıllar 45 kiloydum giydiğim yakışmazdı.. şimdi 56 kiloyum 5 senedir (doğum süreci hariç tabi) hep aynı kiloda kalmayı başardım doğum sonrası da yine 56 kiloya döndüm..

Fotoğraf anasayfaya düşüyor Yani herkes görebilecek,seni de ayrıyeten takip seçeceğim çıkmıyor
albüm ayarında kimler görebilir kızmını hep takip ettiklerim yapacaksın.. o zaman sadece takip ettiklerin görecek yani ayar kısmında beni seçmeyeceksin.. beni takibe alacaksın ayar kısmını takip ettiklerim yapacaksın..

DERVİŞİN FİKRİ İO VERMEK OLUNCA HERŞ EYİ O YÖNDE ANLIYOR@sukufe90 sen hiç yazma lütfen çok rica ediyorum.dayaklık vakıasın.
öyle deme ya kilo vermek istemek kadar almak istemekte oluyor inan.. ben senelerce uğraştım almak için çünkü giydiğin yakışmıyor düşün 25 beden kot üstüme oturmazdı.. şimdi 27-28 beden kot cuk oluyor bu paha biçilemez bi durum..

S sukufe90 seni bi süreliğine benim eve alsam ne güzel sana baka baka ben de yemem iştahım kapanır belki.börek lahmacun sevilmez mi. oooff offf şöyle yiyip yiyip kilo almayanlardan olsaydım şu hayatta.@bu arada az önce yazdığımı ciddiye alma olur mu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…