Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Hem geçmiş olsun hemde hayırlı olsun canım. Artık memeliler kervanındasın sende

meme dokunz baya vardı demekki 400 cok iyi bana 325 takldı aynı yöntemle daha büyügü denenms ama olmamıs 400 olmasını isterdm bende
Çok olmasada vardı dokum omuzlarım geniş olduğu icin doktorum 375 ı denemis derim esnek olduğu için 400 daha iyi doldurmus .Eee 3 çocuk sömürdü biziizlersen beni resimlerine bakayım benim cumartesi sargilarim açılıcakozaman eticam resim

Vaayyy... 400 cc ha,hayırlı olsun Umarım sorunsuz güzel bir süreç geçirirsin

Belcikadan canim, ben sanirim Fatih uygur a ameliyat olacagim, burda birkac arkadasla konustum Fatih bey e ameliyat olmuslar cok memnunlar
Merhaba ben de yurtdisindayim. Turkiyede birkac klinikle gorusmustum bir de yurtdisi duyunca fiyatlar ucuyo :) bana resmime bakarak 300 cc yuvarlak kas alti olacak ve bi de toparlama islemi yapicaz dedi :) ben de burda bi klinige gittim. Eger doktor acemi degil ise implantla kotu olma sansi yok diye dusunuyorum. Yuzyuze gorusmeden karar verme. Bana 240 cc takildi mesela ya 300 taktirsaydim? Bu bile c cup oldu o zaman d cup olurdum heralde

Canim benim burda 3 doktora gittim 1. 380cc , 2.280cc , 3.450cc dedi kafam cok karisti ve burdaki dr lar 3500€ ile 4700€ arasi istiyorlar Turkiyede 2500€ felan . Ayrica 3500 diyen Dr Arion marka protez takiyomus 4300 ve 4700 diyen diger dr lar Mentor takiyorlarmis ve daha kaliteliymis , bilmiyorum kafam karisik

Korkacak birşey yok canım. Daha ne olduğunu anlamadan bakmışın olmuş bitmiş bile ameliyatın. İlk günler biraz sıkıntı, sonra düzelmeye başlıyorsun zaten. Her gün dahada iyiye gidiyorsun. Hayırlı olsun kararın.

Tesekkur ederim canim fotolarina bakma ma izin verdigin icin. Bu arada harika olmuslar . güle güle kullan☺ .
Ben dr la yuz yuze gorusemicem icin korkuyorum biraz. ya dr dan hoslanmazsam ona guvenemezsem on ça yolu cocuklarimi birakip bosuna gelmis olmaktan korkuyorum

Aldım canım izlemeye
Hayırlı olsun tarihin ve kararın
Hiç korkma,niye korkuyorsun? Bak kendini iyi hissedince daha başka ameliyatlar düşüneceksin daha

Anlayabiliyorum korkunu, bende benzer korkuları yaşadığım için. Ama doktorunun eline güveniyorsan yaptığı ameliyatları az çok biliyorsan sorun olmayacaktır inşallah . Maalesef yurt dışında olunca birebir görüşme imkanımız daha zor oluyor. Ve acaba buraya döndükten sonra sorun yaşarmıyım diye korkuyor insan. Tavsiyem sormak istediklerini
Not alman. Orda insan unutabiliyor .

Evet valla protezi doktorlar neye gore soyluyo bilmiyorum. bana 330 diyen de vardi ama 240 takildi. Turkiyeyi gidip 1 hafta orda kalip geri ucakla donme olayindan dolayi goze alamadim. Kisiden kisiye degisir belki ama ben 2 hafta evden cikamadim. Iyiki dedim evimdeyim. Turkiye evet daha ucuz ama doktorla onceden gorusme imkani olsa super olur. Karar vermeden once. Gerci ben baska doktorlarla gorusuyodum, bianda internette bi klinik buldum. Hemen aradim 40 dk ya gelebilir misin dediler. Gittim doktora bi guvenesim geldi. Hemen ertesi gun kan tahlilini verdim isleme basladim. Biraz da gozunu karartmak lazim :) cok fazla irdelersen bi terslik olur.

izledim cnm
suan fotolardan baya farklı. yeni foto atamafm. 1 ayda baya degısıorlar

Son düzenleme:
Varsa sirriniz ogrenmek isterim, kilo almam lazim cidden
Walla mutsuz oldugun anda 3-4 dilim su böregi sıparıs et 3 dk da ye

Baska bşr gun sınırlsn ya eve gelirken lahmacun al onu ye sonra canın zyetın peynir ekmek istesn onu ye

Otururken kahve ve hıc sevmedgn halde mutlu olaym dıye cıkolata ye

Sonra dekı ben cıkolata sevmem zeytın peynir ceviz kayısı yiyieyğm mutlu olayım

Bunu haftada 2 veya haftada 1ay yap 13 kg garanti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…