Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bana karti dikis alinginda vermisti kontrole gittigimde, siz de isterseniz verir, yani basta ne kadar dokunuz vardi onu da hesaba katmistir doktorunuz benim hic yoktu, simdiden moralinizi bozmayin, iyilesmeye odaklanin

yok panik yapma normale doner her sey bende konustugum drlere sorarım ılk basta kucuk olacak sonramı buyuyecek vs dıe bılgı alırsam paylasırım

bence baska hastaların ilk ve son goruntulerıne bak daha dogrusu ilk ve haftalık degısımlerıne bak
meme kucukken nasılmıs operasyon sonrasında 3. gun 5.gun 7.gun vs kendınle karsılastır dıye dusunudm bır anda

korse sutyende baskı yapar gibi dusunuyorm oda cıktıgında oturur gıbıme gelıor
o korse oldugundan suan bır tık daha kucuktur
ve o cıkınca 15 gune falan oturur
boyle dusun bele korse taktıgımızda bellı sure sonra belde ıncelmıs gıbı duruyor sonra yıne topp etlı butlu

Bana karti dikis alinginda vermisti kontrole gittigimde, siz de isterseniz verir, yani basta ne kadar dokunuz vardi onu da hesaba katmistir doktorunuz benim hic yoktu, simdiden moralinizi bozmayin, iyilesmeye odaklanin
Tamam yarın kontrole gideceğim kartı da sorarım o arada.Benim de Yok denecek kadar küçüktü fakat dokum var gibiydi ya da ben öyle hissediyordum.

Onu da düşündüm hatta az önce pansuman yaparken (ilk kez ayna karşısına geçip inceledim bu arada) sütyensiz bir tık daha büyük göründü gözüme ya da yorumlardan etkilendim bilemiyorum

bence baska hastaların ilk ve son goruntulerıne bak daha dogrusu ilk ve haftalık degısımlerıne bak
meme kucukken nasılmıs operasyon sonrasında 3. gun 5.gun 7.gun vs kendınle karsılastır dıye dusunudm bır anda
İnternette aradım öyle gün gün değişim fotoğraflarını ama yok maalesef,ancak buradan özelden yazışmalarla olan arkadaşlardan öğrenebiliriz.

Hayırlısı olsun canım. Ayarladımı her şeyi ?
Yok canim daha bisey ayarlamadim, dr un arastiriyorum ve Mart à randevu alcam. Sen nasil etceksin ? boyle uzaktan da zor doktoru onceden goremioruz konusamiyoruz.
Canim benim 2 cocugum var 5 ve 1 yasinda, onlari anneme kaynanama birakip gelecegim, oui yuzden 2 3 defa gelemem ameliyattan once. Birde guzellik salonum var ve oyle surekli kapatamam. 2 defa doktorlar la gorusmek icin kapatsam oda en az 1 hafta olur, 1 defa ameliyat için kapatsam birde cocuklari tatile goturcek icin kapatsam 1 yilda cok kapat mis olurum musterilerim memnun olmaz..

300 cc oldukça iyi, ben 280 cc Den 260 cc ye döndüm mesela ikinci ameliyatla. Kilon kaç ki ...

Umarım öyledir yoksa 2. bir ameliyat kesin gibi
Benimde kas altı ve inanki 3. Seneden sonra daha da güzelleşti ve doğallığına doğallık kattı, aynı Zaman'da yıllar geçtikçe yumuşadıkça çok Mutlu oluyorum , 5,senemdeyim ve hala sütyen kullanmadığım halde sarkma dahi olmuyo. Sabret göreceksin

Kilom 60 boy 1.70 Neden cc düşürdünüz?
Ben ilk başta 280 kas üstü damla ve nagor dıye bi markayla girdim ameliyata, boyum 165 kilom 50. Yalnız ameliyat sonrası baktım kas üstü olduğu için protezler çok belliydi ağzıma girecek gibiydi ki şişlikler indiği halde. Markayı değiştirip mentor markayla ve düşürüp 260 cc ile bu sefer kas altı girdik. Ve inanki o damla şekli o iki gögüş arasındaki hiza ve küçülmesi daha doğal yaptı. Ve sütyen çok kullanmadığım halde büyük duruyor. Oturdukça kaslar gevsedikçe doğru karar verdiğini görüyorsun. Önemli olan büyük durması değil, doğal durması, sadece düzenli masajlar çok önemli, çok da yüz üstü yatılmıcak ilk zamanlarda

Yaa inşallah ben de bu güzel duyguları yaşarımBiraz sabır da gerekli böyle durumlarda fakat işte hemen olsun istiyoruz.

Ben de biraz daha rahatladım sanırım yazışmalardan sonra.1-2 aya kadar daha net belli olacaktır heralde ölçülerim.Bu arada dün gece bir video da dinledim (Fatih Dağdelen) kas üstü yapılan silikonlar da görüntü olarak bir değişme olmazken kas altında küçük görünürmüş.Yani örneğin kas altı 300 cc yapılan silikon 260 cc olarak görünebilir deniyor.O nedenle de yaptıracak arkadaşlar mutlaka kas altı-üstü durumuna göre ölçü seçsinler doktorları ile.

Cnm ne zaman ameliyat oldun?
Ameliyattan sonra silikonların kutusunu,sertifikasını vermedi mi doktorun? Benim doktorum verdi cc ler üzerinde yazıyor.

İçin rahat olsun ve tadını çıkar. Takmak istedikten sonra çok şey bulur insan, ki bende buldum bende yaşadım aynı şeyleri, ikinci ameliyattan sonra ön bombelere taktım kafayı, gittim kalçamdan yağ aldırıp o bombeliği desteklemek için enjekteler yaptırdım, hafta da bir kere 200 sağ 200 soldan yağ aldırıp göğsüme enjekte ettirdim. Sonra dikiş izlerim için lazer seansları... sonuç şu çok kusur aramamak lazım. Masajlarını yap ne kadar çok sıkarsan mıncırırsan onları o kadar doğal olur .

Cnm ne zaman ameliyat oldun?
Ameliyattan sonra silikonların kutusunu,sertifikasını vermedi mi doktorun? Benim doktorum verdi cc ler üzerinde yazıyor.
Bilmiyorum benim doktor hiç birşey vermedi ve söylemedi.Yarın kontrole gittiğimde soracağım ama

Aynen çok takıntılı ve mükemmelliyetçi olmamak lazım.Peki senin izler gitti mi? Ya da izler için kullandığınız etki gördüğünüz herhangi bir krem,jel vs var mı?

dikişler nereden atılmıstı kı ameliyatlarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…