Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Arkadaşın dediği gibi kas altı olunca kaslar sonradan salıyor kendini daha sonradan bir miktar büyüme olacak ve protez yerleştikçe daha güzel bir görünüm alacak içini ferah tut.

Bu arada boy kilonuz kaç? 300 cc küçük belli olmayacak bir rakam değil
Canım boy 1.70 kilo 60 Aslında çok daha güzel bir sonuç alabilirdim fakat kendimi doktora bıraktım "neyi uygun görürseniz onu yapın dedim"Galiba o da orta bir tercih yapıp risk almak istemedi.O kadar pişmanım ki keşke kendim ölçü verseydim

@limette canım gerçekten çok sıkıntı çektim.bunun en büyük sebeplerinden biri tek başıma olmamdı.tekrar tekrar söylüyorum ameliyat olacak kişiye en az 1 hafta bakacak birileri olmalı.yemeklerini yapıp, yatıp kalkarken yardım edecek,temizlik,alışveriş yapacak birileri.ben çok pimpirikli ve yaptığım her şey mükemmel olsun diyen birisiyim.çok araştırmama rağmen yine de istediğim gibi olmadı maalesef.ameliyat olduğuma kesinlikle pişman olmadım yalnız maddi olarak imkanım daha iyi olsaydı da kafamda belirlediğim doktora olabilseydim.pişmanlığım bu yönde.inşallah 6 ay sonunda bu düşüncelerim de son bulur.

Burdan böyle yorumları okudukça acaba doktor küçük taktı da beni rahatlatmak için 300 mü taktım diyor diye de şüpheye düşüyorum.Gerçekten çok küçük,eşim bile "bir değişme olmamış ki niye bu acıyı çektirdin kendine" diyor

doktor kim ?
birde kaburga ve omuz genişligi nasıl
171 boy 62 kg olarak dr bana 360cc dedı
ama omzum geniş

Oyle bi sey olabilecegini dusunmuyorum hem size kartlarini verir, bence sakin olun yeni ameliyat olmussunuz ben de basta kucuk diye dusunuyordum simdi cok memnunum

kaça ameliyat oldun birde kimlerle gorustun daha once dr olarak bu dr de karar kılma sebebın neydi

Oyle bi sey olabilecegini dusunmuyorum hem size kartlarini verir, bence sakin olun yeni ameliyat olmussunuz ben de basta kucuk diye dusunuyordum simdi cok memnunum
Hayır bana kart felan verilmedi.Ameliyat olduğum ilk gece doktoruma mesaj attım,çok küçük ve ayrık duruyorlar diye.O da hayır küçük değil 300 cc taktım pansumandan öyle duruyordur dedi.Eve geldim temizlendim,ameliyat sütyenimi taktım ama sonuç aynı.Hatta ilk gün şişten dolayı daha büyüktü gün geçtikçe küçülüyor

Benim de omuzlarım geniş,büyük olsun istiyorum demiştim ameliyat öncesi ama yakışmaz dedi.Öyle dediği için de kendisine bıraktım ölçüyü
şimdi bu kişinin fizigine göre degisir tabii ama bak ben 7 dr gezdım 5 tanesi 275 cc gibi dedi 2 si 350 360 dedi
bende özellikle meme sevmiyorum bakın sadece tümsek olsun yeter yattıgım zaman diyordum :)
ya bence icini rahat tut ve iyi olsun düşün her şey 6 ayda oturacak

kas altı olan arkadaşların çoğunda gördüğümüz ve duyduğumuz ilk önce nerdeyse hiç olmamış gibi duruyor.fakat zamanla şekil alıyor bence acele etmemelisin daha çok yeni.

Aslında minyon biri de değilmişin daha büyüğü olabilirdi ama tabi ki biz var olan meme dokunu bilmiyoruz.
Benim 6.5 cm dokum var şimdilik doktorumun dediği 345 cc. Boyum 1.65 kg 59

özel degilse dr kimdi
hangi drlere gittin birde ne kadara oldun iletebilir misin
arastırmadayımda
Kızlar ben devlette oldum,tabi ki araştırmalarım özelden yanaydı her zaman.Ta ki devlete yeni gelen ve bu işlerde işin piri olabilecek düzeyde iyi olduğunu duyduğum doktorla tanışana kadar.Toplam maliyetim 3250 lira oldu.Mentor marka yuvarlak kas altı silikon uygulandı.Amaliyat öncesi-sonrası herşey çok güzeldi,inanın eşim bile bana inanmadı.O kadar dört dörtlük bir ilgi alaka vardı ki sen bu paraya olduğuna emin misin diye sorup durdu Benim tek sorunum küçük mü? diye ama bu durumu da yarın doktoruma gidip netleştireceğim.Yazarım sonucu da buraya.Bu arada doktor ismini yazmıyorum çok isteyen olursa özelden verebilirim.

kas altı olan arkadaşların çoğunda gördüğümüz ve duyduğumuz ilk önce nerdeyse hiç olmamış gibi duruyor.fakat zamanla şekil alıyor bence acele etmemelisin daha çok yeni.
Umarım öyledir inanın rahatlıyorum böyle örnekleri okudukça.Teşekkür ederim

Aslında minyon biri de değilmişin daha büyüğü olabilirdi ama tabi ki biz var olan meme dokunu bilmiyoruz.
Benim 6.5 cm dokum var şimdilik doktorumun dediği 345 cc. Boyum 1.65 kg 59
Ben de öyle olduğunu Umut ediyorum yoksa niye yapmasın ki istediğim ölçüyü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…