Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

İyi akşmlr arkdşlr ben bugün doktra gittm 5. Günümdeym ama doktr bana masajdan falan bahsetmedi dikişlrdn sonra mı yapılıyor?

İyi akşmlr arkdşlr ben bugün doktra gittm 5. Günümdeym ama doktr bana masajdan falan bahsetmedi dikişlrdn sonra mı yapılıyor?
Doktor bana 2. Hafta dediki yavas yavas masaj yap ama dikislere denk gelmesin. Galiba biraz dikisin iyilesmesi lazim kizlar

Reactions: Trm
iyi aksamlar kizlar ameliyat olanlara cok gecmis olsun, bir an once agrilariniz gecer insallah,
benim gibi arastirma asamasinda olanlar Dr a karar verebildinizmi ? Ben yurt disindan gelicem ameliyat olmaya Subat ta yada Mart ta olmak istiyorum . Fatih uygur a ameliyat olmayi dusunuyorum nasipse

Yurt dışı derken hangi ülkeden gideceksin sen. Bende Almanya'dan ameliyat için İstanbulu tercih etmiştim.

Yurt dışı derken hangi ülkeden gideceksin sen. Bende Almanya'dan ameliyat için İstanbulu tercih etmiştim.
Belcikadan canim, ben sanirim Fatih uygur a ameliyat olacagim, burda birkac arkadasla konustum Fatih bey e ameliyat olmuslar cok memnunlar

Ben 6 dr gezdm kafam cok karıstı
Sanırım en rahat hıssettıgınle bu amelıyata girmek en dogrusu
Birde tabii bütceyle alakalı
Fatıh Ugur x y z sen kiminle güle oynaya ameliyata gireceksen en dogru karar o gibi geliyor
Birde dr nin ameliyat sayısı sonucları fotolarıda önemli
Ama kimse kotu foto gostermez birde doktorlar hakkında internette yazan kötü yorum yok gittiğim 6 dr icinde sikayet vs bulamadm

2 haftada 3 dr ye daha gidecektm ama sanırım vazgectım

Cunku dun gittigin dr bir sey dedi bir an korktm ve dedm dur aklındakı ısım zaten %70 belli artık karar ver dedm.

Yalnuz yurtdısındaym demissin uzaktan mı baktılar gogusune acıkcası dokunmadan ölcmeden bilemşyorlar

Hatta benim kafamdaki dr benim röntgen gibi fotomu çekip 3 boyutlu görüntüsünü gösterdi ekranda

Yanı dr memeni çekip sarkma ve yukselme cmını dahi ölcuyor.

Bence bir an evvel gel ve arastıburada drlerin kontrolleride ucretli bazen her anda bos olöıyorlar martta az kaldı. Ne ara yetıstıreceksn

Belcikadan canim, ben sanirim Fatih uygur a ameliyat olacagim, burda birkac arkadasla konustum Fatih bey e ameliyat olmuslar cok memnunlar
Fatih beyi duydum fakat tanımıyorum yorum yapamam. Arkadaş tavsiyesi ile olacak bir şey değil bence de... elbette burda hastane doktor paylaşımı yapıyoruz fakat kişinin doktordan aldıgı elektrik bile önemli.. bence gelip bazı doktorlarla görüşüp öyle karar vermen senin için daha doğru olur.

Serdar Bora Bayraktaroglu
Ali Rıza Eroroglu
Alpaslan Topcu
Salih Emre Üreğen

Bu 3 dr hakkında fikri olan varmı ?
Konuşsam mı ? Randevu almak istiyorum bu hocalarada
Walla bu son fikir alma :))

Sonra 9 dr den ilk 3 acıklayacağım aklımdaki :))

Hahahaha ben de 10 dra gittim cnm merak etme, senden daha deliyim:))) salih emre uregeni taniyorum. Iyi is cikardigini biliyorum. Hatta bi ara dusunmustum olsam mi diye. Burun sonuclari cok iyi, memeyi cok bilmiyorum ama neticede basarili bi dr benim fikrimce

Burun 12 binmiş başka bir sitede okumuştum. MEmeye daha çok isteyebilir.

Diğerlerine de bir göz atabilir misin ? Hocalara

Günaydın kızlar 3 gün önce ameliyat oldum fakat hiç mutlu değilim şuan 300 cc takıldı fakat eski göğüslerimden bir farkı yok gibi.Boşuna mı çektim bu kadar ağrıyı diye ağlıyorumÇok kötüyüm,lütfen yardımcı olun sizlerde de mi durum böyleydi,yada zamanla bir değişme olur mu?

Kas altı mı?

Ben Ali Rıza beyin instagram hesabına denk gelmiştim yüz gerdirme yaptığı bi erkek hastanın fotosunu görmüştüm şok olmuştum :)) bu kadar mı değişir insan . Ama meme konusunda nasıldır hiç bilmiyorum . Gidip görüşmekte yarar var .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…