Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Yaa dimi...
Birde benim anlamadığım hiç meme dokusu olmayan,hani erkekten kadına dönen cinsiyetlere kocaman protez takılması... o nasıl oluyor peki
Kafamda deli sorular

Ben de seninle ayni goruste oldugum icin senin mesajini alintilamistm, onceki bi mesaja cevap olarak yazilmis gibiydi sanki, yanlis anlasilmayayim :) :) ayrica takdir ediyorum seni ya cok rahat atlattin ben agliyordum kac gun burada canim aciyor diye, neyse cok sukur gecti o sancili surec, insallah sorunsuz izsiz atlatiriz devamini da :)
Ya aynen ben de oyle dusundugum icin senin mesaji alintiladim, insalah sorunsuz atlatiriz insallah

Çok saol canım ağrı eşiğim düşük demek ki inşallah bu zor günleri unuturum

Oooo süper maşallahın var.. Ama yine de dikket et koru kendini..

Maşallah canım. Senin kaç gün oldu? 1 ay sanırım dimi

Çok haklısın canım büyük olsun diyoruz ama tabii büyüklük kişiden kişiye de değişiyor zevkine göre , ama bahsettiğin şeyi anladım onlar çok aşırı büyük göğüsler ve benim göz zevkime hiç hitap etmiyor açıkcası . Bir çoğu 2 ameliyatla elde edilmiş göğüsler yanı ilk ameliyatta mesela 300 cclik cep açılıyor ya birkaç yıl sonra 2. Ameliyatı olsan 500 cc de konulabiliyor . Gerçi ben hiç göğüs dokusu olmayıp 500 cc takılan birini de gördüm ( tabii yabancı) ve şaşırmıştım bir anda o kadar cep nasıl açılmış diye. Yabancılara kıyasla bizler daha minyon kalıyoruz belki onun etkisi vardır bir de büyük cc lerin farklı sorunları oluyormuş sanırım o yüzden doktorlar büyük cc koymayı göze almıyorlar.

Yaa dimi...
Birde benim anlamadığım hiç meme dokusu olmayan,hani erkekten kadına dönen cinsiyetlere kocaman protez takılması... o nasıl oluyor peki
Kafamda deli sorular

Arzum cep genişletme diye bir ameliyat varmış mesela aynı şekilde kanser hastalarına da uygulanıyormuş önce ameliyatla göğse genişletici birşey takıyorlar , 3 ay gibi bir zaman zarfı geçiriyorlar ve cep genişlemiş oluyor . Ameliyatla o aleti çıkarıp yerine silikon koyuyorlar . 2 işlem oluyor ama bu şekilde oluyormuş

Onu biliyorum ben,ama demek istediğim hani meme dokusu hiç Yok,meme doku çevresi bile yoktur bizim gibi. Onlara o kadar büyüklükte protezler takılıyor Ve oluyor Yani kiminde çok yapay bir görüntü var evet ama öyle sonuçlar gördümki tatilde denizde birçok bayandan daha doğal duran..
istenilince oluyor demekki.. Herkes istediği büyüklükte göğüslere kavuşabilir Yani :))

Evet yurt dışındaki starlar da o koca koca memeleri öyle yaptırıyorlarmış doktor dediydi

Ben dalgalanma konusunu Araştırırken yabancı doktorlar hep dermal matrix diye birşeyden bahsetmiş. İçe giyilen sütyen (internal bra) demişler . Bu fikir çok hoşuma gitti dedim ne kadar zekice bi buluş . Özellikle derisi ince olanlar için. Sonradan araştırmalarımı o yönde yoğunlaştırdım. Meğerse o kadavradan alınan deri parçasıymış

Diyeceğim o ki çareler var ama herkes göze alır mı tartışılır :))

Ay kadavraya ne gerek var. Karnımızdan fazla deriyi alsınlar yapsınlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…