Meme büyütme ameliyatında motiva mı mentor mü önerirsiniz?

ezgimelodi

Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2023
17
0
22
3 hafta sonra ameliyatım var fakat karar veremedim.Sadece çok sert olmasını istemiyorum,önerebileceğiniz bir şey var mı kendi deyimlerinizden?Vee nasıl bir süreç biraz korkuyorum açıkçası ama özgüvensizlikle yaşamaktan iyidir diyorum

Merhaba. Ben 4 ay önce meme büyütme ameliyatı oldum. Motiva round takıldı. Doktorum önerdi, ben araştırmadım hiç. Biraz da yağ enjekte edildi etrafına. Görüntüsünden aşırı memnunum. Çok doğal görünüyorlar. Ama mememi sıktığımda protezleri içinde hissediyorum. Eşim hissetmediğini söylüyor. Sırt üstü yattığımda çok sert oluyorlar bence. Doktorum normal olduğunu, bu duruma alışmam gerektiğini söyledi. Ben burda hissetmeyenleri okudum. Motiva roundun sert olduğunu da söyleyenler vardı. Motiva ergonomixin yumuşak olduğunu söylüyorlar.

Burda söylenenlerden kafam karıştı gerçekten.Teşekkürederim kaç cc takıldı ve hangi yöntemle
Kas altı, 340 cc takıldı. Ben bunalıyorum fazla yorum okuyamıyorum araştırmadım. Doktorum ne uygun görüyorsa tamam dedim. Sonradan okudum hep. Herkesin tecrübesi farklı oluyor. Aynı markadan kimi çok memnun oluyor kimi nefret ediyor.

Bende doku vardı,motiva round 295 cc kas üstü takıldı. aşırı yumuşaklar.

Sizde doku yok muhtemelen kas altı der doktorunuz. Kendisinin önerisi de önemli bence.

X