Meme acısı

elfabu

🍀
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2014
380
372
Öncelikle iyi günler herkese. Yaklaşık 3 gündür memem feci bir şekilde aciyor koltuk altıma kadar vuruyor ağrısı. Bugün genel cerrahiden randevu aldım doktorun eline hiç birsey gelmedi ama kontrol amaçlı ultarsona girdim hiç birsey çıkmadı hatta önce var olan ufak kıstım bile kaybolmuş. Regl döneminde de değilim neden nasıl bu kadar aciyor anlamadım. İlaçta vermedi üstelik sorun olmadığı için. Agri kesici P....l kullanabilirisin dedi. Fakat nasıl anlatsam bilemiyorum mememi elimle taşıyasım var ayrıca agri koluma da vuruyor daha önce böyle birsey yaşayan ve bundan kurtulan var mı acaba ? Daha önce emzirirken mastit olmuştum ama onda ateş vs oluyordu şuan emzirmiyorumda üstünden 2 buçuk yıl geçti emzirmeyi birakali. Bu arada başlığı bilerek acısı olarak açtım nitekim agri şeklinde değil bildiğiniz sızım sızım aciyor

Son düzenleme:
Ya çok gerildiniz ise kaslardan da kaynaklanabilir.

Bende de aynısı var neredeyse bir yıl olcak,nisan ayında gittim usg de basit kistler ve fibrokistik meme yapısı dendi.Koltukaltım memeden cok agrıyor sürekli bir agrı var her ikisinde de.6 ayda bir kontrole gidecegim.Hiç bir agrı kesici gecirmiyor.Sizinki hormonlarda bir değişiklik sebebi olmus olabilir madem kist yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…