Saç Bakım Ürünleri Melvita 100% Doğal-Hacimlendirici,vitaminli saç maskesi

E

EU2

Ziyaretçi
karita yağı ve brezilya para cevizi yağı içeren hacim verici canlandırıcı bakım kuru,cansız veya permalı kuru saçlara yönelik gerçek güzellik bakımı olan bu canlandırıcı ve onarıcı saç maskesi saç telinin derinlemesine yenilenmesini sağlar.yeniden yapılandırılan, dış saldırılara karşı beslenen ve korunan saç,yeniden canlılık ışıltı ve hacim kazanır gerçek doğal filtreler olan moringa proteinleri çevre kirliliğinin zararlarına karşı mücadele etmeyi sağlar ve tozların saçların yüzeyine yapışmasını önler.bal ve elma sirkesi saça yumuşaklık ve parlaklık katar ve brezilya para cevizi yağı ile birlikte karite yağı saçları nemlendirir ve canlandırır. çok hacim verici olan bu bakım özellikle ince saçlara önerilir...
kullanımı:
haftada bir kere olmak üzere temiz saçlara,yumuşak masaj yaparak emdirilir.5-10dakika bekletildikten sonra bol su ile durulanır..
kızlar üşenmedim,kutunun üzerinden sizler için yazdım:teytey:
işte ürünşutarafagitti

evet ürün bubuyrunnnnnnnnnbu gün aldım ve ilk defa denedim

sonuç mükemmel:lepi:harika bir ürün..fransadan ithal,farklı bir içerik..saçlarınızın derinlemesina bir bakıma ihtiyacı varsa,kesinlikle kullanın derim..fiyat biraz tuzlu 60TL:kedi:haftada bir kere yapılıcak,uzun süre idare eder...tavsiye benden denemsi sizden canlarımvereliniortak

Son düzenleyen: Moderatör:
kullandıysanız ki kullanmıssınız memnun musunuz ?
hemde inanılmaz memnunum:nazar:saçlarımda dökülme başlamıştı nemsizlikten,onu bile durdurdu..internetten satışıda oluyomuş,ürünü araştırırken gördüm

X