Meltem hastanesi Emine nl Deirmenci

kasem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2007
171
1
merhaba arkadaşlar,ben 12 haftalık hamileyim emine hanım doktorum yanlız sizlerden bilgi almak istiyorum bu hastaneye gidiyor ve emine ünlü değirmenci doktoru olan arkadaşlar var mı.avrupa yakasında haznedar meltem hastanesi ve doğum evi.sevgilerle

selam ben meltem hastanesınde dogum yapan bırı olarak soyluyorum hastane ve ilgılenılmesı super ama sadece gece orda olan ayten hnımı denersenız cok memnun kalacaksınız

dogum yapacak brıyle hastanede cok ama cok ılgılenıyolar dıger hastane gıbı degıller emın olun o hastanede kendınızı cok guvendehısedıceksınız.eger bır daha dogum yaparsam gene orda dogum yapmayı dusunuyorum

selam bayanlar yenı bır haber aldım ve hamıle oldugumu ogrendım acaba meltem hastanesınde hangı doktora gıtmemı onerırsınız lutfen cevaplarınızı beklıorum

mrh ben nuray gunay hanıma gıdıyorum oglumdada onu tercıh etmıstım kızımdada oyle oranın en eskı doktoru ve en uzmanı

merhaba bayanlar hayattakı en rahat edıcenız en ıyı dogum yapabılecegınız hastanedır eger ayten hanımı tercıh edersenız daha ıyı olur

X