Meltem Hanım, yardımınıza ihtiyacım var. Acil...

oltu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
80
0
selm öncelikle bizleri bilgilendirdiyin için yardımcı oldugun için çok teşekkür ederim ALLAH senden razı olsun meltem hanım benim sorum iki kızım var küçük kızım 14 aylık yanlız bu küçük kızıma dogum yaptıktan 3 ay sonra bir atak geçirdim panik atak aklımı kaybedeceyimi zannettim öleceyimi sandım sonrasında anksitiye bozuklugu huzursuzluk saçma düşünceler OKS bozuklugu hepsini yaşadım ara yaşıyorum yinede ama öncekine göre iyim diyeceyim ben yine bebek istiyorum ama çok korkuyorum tekrar aynı şeyleri yaşamaktan ve daha kötü olmaktan ne yapmam lazım u hastalıgı yaşayıpta anne olanlar varmı benim tekrar bebeyim olurmu çok üzülüyorum beni bilgilendirirsen sevinirim meltem hanım seni canlı görmeyi ve terapi görmeyi çok istiyorum ama ben çok uzaktayım erzurumun ilçesindeyim inşallah özellikle senden tedavi olmaya gelcem ve internet üzerindende terapi görcem senden enkısa zamanda

Oltu, panik bozukluk şikayetiniz varsa ve bebek yapmayı planlıyorsanız, bir süre terapi görmelisiniz. Erzurum'da yaşadığınız için bana gelmeniz mümkün değil. Terapi uzun süreli ve düzenli bir süreç. Bu süreç ancak yaşadığınız yerde olan bir uzman veya internet üzerinden olabilir.
Siz öncelikle, yakınınızda bulunan bir psikolog araştırmalısınız.
Sağlıkla,
Dr. Meltem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…