meltem hanım lütfen yardım

police_woman25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
43
0
yeni evliyim.eşimle anlaşarak evlendik.arkadaşlığımız boyunca yapmadığı hareketleri evlenince yapmaya başladı.ne zaman sokağa çıksak gözü ben hariç herkeste.nerede güzel giyimli ve makyajlı bir bayan var gözleriyle yiyor adeta.bu yüzden çok kavga ettik.bir de aynı işyerindeyiz.ona takılan birileri var.bu kişilerin varlığını öğrendiğinden beri sürekli o kişileri araştırıyor.o kişilerle münasebete girmeye çalışıyor hiç yapamazsa o kişilerin bakışlarına karşılık veriyor.hatta benim o kişilerden daha çirkin olduğumu içeren sözler sarfediyor bana.sinirlerim yıpranmış durumda madem o kişileri daha çekici buluyordu benle niye evlendi.bunları düşündükçe çıldırıyorum.sürekli kendisini beğenen kişilerin peşinde durmadan onları izliyor hatta bir tanesini iyice araştırmış benle evlenmeden önce.bunu da inkar etmiyor.o kişiye kafayı takmış durumda.ne yapabilirim sizce.cevaplarsanız çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…