Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Melisa Çayı!

BetsBoz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2011
49
0
Ben melisa çayını sinirleri yatıştırdığı için aldım. 4 gündür içiyorum, göğüslerimde bir şişkinlik oldu ve acıyor sanırım büyüyorlar. 75 beden bile olmadıklarından hep yakınıp duruyodum masajları denemiştim. sonuç alamayınca (düzensiz yaptığımdan) bırakmıştım. Tesadüf eseri böyle birşey oldu ben melisa çayına bağladım. Aranızda melisa çayını özellikle içen var mı? Ben çok mutluyum! :KK64:

Ben melisa çayını sinirleri yatıştırdığı için aldım. 4 gündür içiyorum, göğüslerimde bir şişkinlik oldu ve acıyor sanırım büyüyorlar. 75 beden bile olmadıklarından hep yakınıp duruyodum masajları denemiştim. sonuç alamayınca (düzensiz yaptığımdan) bırakmıştım. Tesadüf eseri böyle birşey oldu ben melisa çayına bağladım. Aranızda melisa çayını özellikle içen var mı? Ben çok mutluyum! :KK64:

Eğer öyleyse çok güzel :KK3: Ama regl dönemin yaklaşıyor olabilir mi? :44:

poşet çay olarak falan mı alıyorsun yoksa aktardan mı aldın?eğer öyleyse nasış demliyor ve nasıl içiyorsun.Ben hamileyken rezene çayı kullanırdım göğülserim kocaman olufrdu ama o zaman sütle dolardı:S

merhaba kaç yaşındasın ? ve regl haftan yaklaşmış olabilir mi?

Eğer öyleyse çok güzel :KK3: Ama regl dönemin yaklaşıyor olabilir mi? :44:

aaa lathego :) sen nerelerdesin ya bende reg döneminden olabilceğini düşündüm öyle değilmiş meğer.. Benim annemde çok demler melisa adaçayı falan ama bana içirtemez fazla valla o zaman bende başlarım anamla içmeye bundan bi hayır geliyorsa :KK1:

aaa lathego :) sen nerelerdesin ya bende reg döneminden olabilceğini düşündüm öyle değilmiş meğer.. Benim annemde çok demler melisa adaçayı falan ama bana içirtemez fazla valla o zaman bende başlarım anamla içmeye bundan bi hayır geliyorsa :KK1:

Bacaksizimmmm naptin bi gelisme oldumu

Bacaksizimmmm naptin bi gelisme oldumu

zeycoşumm benim şuan baya büyüdüler ama umut vermiyim çünkü regl olacağım :KK43: ben regl olmadan 2 hafta önce şişmeye başlıyo bu nasıl bişey anlamadım gitti.. şu haftayı bi atlatayım şerbetçiotundan devam edeceğim sen neler yapıyosun ?

ciddi olamazsın :KK52:
Ben öss döneminde stres nedeniyle keşfetmiştim melisa çayını.O zamandan sonra ne zaman sıkıntılı dönem geçirsem rahatlamak için melisa çayı içerim ama düzenli bir şekilde içmiyorum.Sen düzenli mi içtin canım?Öyle bişey varsa hemen düzenli içmeye başlayabilirim :KK1:

zeycoşumm benim şuan baya büyüdüler ama umut vermiyim çünkü regl olacağım :KK43: ben regl olmadan 2 hafta önce şişmeye başlıyo bu nasıl bişey anlamadım gitti.. şu haftayı bi atlatayım şerbetçiotundan devam edeceğim sen neler yapıyosun ?

Ya ben regl olacagim zamanda bi sisme buyume olmuyor :KK43: ne sanslisiniz ya bnde bildigin gibi ayni gelisme yok yinede pes etmiyorumm

X