Melek kızım artık kollarımda....

Diloxsxum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2008
344
1
Arkadaşlar bılıyorsunuz 12.08 salı günü sezeryan ıle dogum yaptım.
Epıdural sezeryanı iyiki tercih etmişim çok memnun kaldım
Hem amelıyat esnasından hem de sonrasından....(detaylar sonra..)
'gece hast. de kaldıktan sonra perş günü eve geldık. Ancak hepınızın zaten yaşadığı olayları ben de yaşadım tabiiki eve adaptasyon, kıızımın düzeni derken ancak girebiliyorum ..
bugün 6.gün
geceleri uyumuyooorr ,gündüzleri uyumuyor, hep emmek istiyor,
sizler gbi göğüs uçlarım yara oldu avent ın kremını kulllanıyorum pek bırseye yaramadı
gögğüs ucu takmaya başladım bakalım o ne yapacak
ilk kontrolde sütüm az oldugundan kılo kaybetmıs Meleğim.Dr. 4 saat de 1 mama takvıyesı verde.
Umarım kısa sürede toparlarızz.
Şimdilik vaktimiz hep onunla geçiyor tabıı bunların üzerıne kendı sezryan yaralarım ağrılarım bıraz hareketlerımı kısıtlıyor
zamanla bunları atlatacağız ınşallaahhh..
Herkese cok selamlar , bebıslerınızı cook öpüyorummmm
en kısa surede yıne gırmeye çalışacağımm..Zıra benımle aynı sıkıntıları başkaları da yaşıyor olması bana bıraz moral verıyor paylaşmak adına.....kaydirigubbakcemile3

allah analı babalı büyütsün, darısı başıma merak ettiğim epiduralde neşteri yada dokunmaları hissediyormusun?Yani acı yok tamam ama, doktorun ellediğini falan da hissetmiyormusun?

allahim anali babali buyutsun\
allah ayirmasin iyisallah
gecer bu gunlerde bi bakarsin misil misil uyuyo geceleri
zaten ilk 3 ay biraz zor geciyo ama
olsun onlar saglikli olsunda dime,,,,optum canima.s.

Gözünaydın canım..Allah analı babalı büyütsün inşallah.Göğüslerin için lansinoh lanolini tavsiye ederim.ben çok memnun kaldım,üstelik emzirmeden önce silmenede gerek yok..

allah analı babalı büyütsün,sıkıntılarında zamanla geçer canım, darısı da bizim başımıza.

Allah analı babalı büyütsün canım bende doğum yapalı 10 gün oldu.ilk bir hafta bebişim geceleri hep uyanıktı sürekli emmek istiyordu ama şu bir kaç gündür geceleri uyumaya başladı.Benimde gögüs uçlarım yara ağıyorum nerdeyse emzirirken gögüs uçlarından kullanıyorum pek bir faydası yok.Ama bebeklerimiz için bu Acıyada katlanıcaz herkez bir süre sonra herşey düzene giricek diyor o günü sabırsızıkla bekliyorum:Saruboceq:

allah analı babalı büyütsün, darısı başıma merak ettiğim epiduralde neşteri yada dokunmaları hissediyormusun?Yani acı yok tamam ama, doktorun ellediğini falan da hissetmiyormusun?

Cnm epıdural de uyuşturmak için sırtından iğne yapıyorlar.(sinek ısırıgı gibi) ondan sonrası hiç birşey hissetmiyorsun.. ben uyuşma esnasında karnımda dokunmalar gibi birşeyler hissettim ve o an daha uyuşmadan amelıyata başlayacaklar sandım panık yaptım ama oysa onlar işin yarısına gelmiş bebegı cıkartmaya bıle başlamısşlarmış... acı hıc yoktu ne amelıyat da , ne odaya gıderken hıc bırsey yoktu..tavsıye ederım...
sonrasında bıraz agrı oluyor ama hemen haber verıp ıgne yaptırırsan kurtarırsın(ben hemen haber veremedım bıraz cektım)
hayırlı dogumlar cnm kolay gelsın

hayırlı olsun diloşum Allah analı babalı büyütsün :) elvin'de 1 aylık oldu ama hala devamlı emmek istiyor,sütüm benim de az yani elvin'in iştahına göre :) ama maşallah dra her gittiğimizde kilo almış oluyor ama hanfendi bi türlü doymak bilmiyo :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…