meleğm nerdesin gel annen baban seni bekliyor

Nagihan

kızıma kavuştum şükür
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2008
6.045
44
arkaşlar okadar çokkütüyümki artık bana günler okadar zor geçiyorki meleğimsiz yanlızlık okadar zor geliyorki bebeğimsis artık tedavi görüyormusun lafından okadar çoksıkıldımki anlatamam bebeğim senin gelmene okadar çok hazırladımki kendimi her ay sen varmışsın gibi karnımda aklımca seni koruyorum sana kazaklar örüyorum gelmeyeceğini bile bile artık gelmeyeceksin biliyorum ben babanla yaşlanacağım onunla senin birgün geleceğni bekleyeceğiz belki birgün gelir bize süpriz yaparsın ama çok geç kalma seninle geçreceğim uzun ömrüm olsun sana doya bileğim artık her ay ağlamaktan yoruldum gel artık annenin gözünden yaş senin varlığın aksın sensizlikten değil artık yumuk yumuk ellerin gözlerin yürüyüşün negüzel olur demi meleğim babanla seni bekliyoruz meleğim babanda ağlıyor ağlatma babanı onun bizim yanımızda güçlü olması lazım 5 sene sonra mucizemissin bizim:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::ecrin_bebek:

Üzülme olur inş Rabbim hayırlı evlatlar versin inşAllah:Saruboceq::Saruboceq:

amin allah kimseyi evlatla sınamasın çokzor evin neşesi onlar gülüşleriyle konuşmalarıyla hayırlısını versin rabbim

üzülme canım inşallah allah sanada en kısa sürede nassip eder.....

insallah Allah sanada nur tanesi gibi hayirli , saglikli ,uzun omurlu bir evlat verir bacim
ay cok uzuldum beni cok etkiledin canim ya senin icin dua edecegimsenağlamasenağlama

canim simdi aklima geldi 4444 salavati serif var ondan okusan gerekirse burda toplanip okuyada biliriz bence ?? ((Salât-ı Tefriciye ))

bende iki kizdan sonra erkek cocuk istiyordum bu salavati cok buyuk bir askla okumustum ve Allah c.c li banada nur tanesi gibi bir erkek evlat verdi cok sukur ,
ben bu salavatin mucizesine inaniyorum yeterki Allahtan iste o sana hayirlisini veriri

Son düzenleme:
Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar versin en kısa zamanda inş..sakın umudunu kaybetme canım , her yeni doğan günde bir umut var,,Rabbim gönlüne göre versin inş.:Saruboceq:

bir gün bizimde bebişimiz olacak arkadaşımmm üzme kendini yoksa gelmez bak bebişinn...:)))))))))

Canım allahım hayırlı ewlatlar wersin size umudunu yitirme üzülme sıkılma sadece dua et rabbimden iste herşeyi .....herşey güzel olacak inşallah allah yar we yardıncınız olsun sewgiyle kala.s.

allah hayırlı evlatlar versin çifter çifter olsun inşallah gece saat üç te kalk o satte yapılan dualar kabul olurmuş birde cuma satinde herzaman dualar kabul olurda o saatlerde dua etmek daha güzelmiş dua et rabbim verir inşallah birde çok istersen olur inşallah

Canım siz elinizden geleni yapmışsınız gerisi Allah'a bırakın,
Çünkü Allah herşeyi daha iyi bilir.
Çocuğunuz olabilir ve çok kötü şeylerle karşılaşabilirdiniz(kaçırılması vs.)
Yani hep kötüyü düşünerek avunmamız gerekiyor
Ama hiçbir zaman Allah'tan ümit kesilmez
İnşallah sağlıklı,hayırlı bir evladınız olur
Sevgilerle a.s.

Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar versin en kısa zamanda inş..sakın umudunu kaybetme canım , her yeni doğan günde bir umut var,,Rabbim gönlüne göre versin inş.:Saruboceq:
canım desteğiniz için çok sağolun olacakta işte hayırlısı
bir gün bizimde bebişimiz olacak arkadaşımmm üzme kendini yoksa gelmez bak bebişinn...:)))))))))
canım biliyorum kendimi üzmek istemiyorum ama insanın elindedeği
Canım allahım hayırlı ewlatlar wersin size umudunu yitirme üzülme sıkılma sadece dua et rabbimden iste herşeyi .....herşey güzel olacak inşallah allah yar we yardıncınız olsun sewgiyle kala.s.
canım umut bitmiyor hayat bitiyor yanlızlık çokzor çeken bilir
canim bu olayda pskolojinin ne kadar cok onemli oldugunu biliyorsun degilmi!!
biliyorum canım bana sitres demeyin ositresi atamıyorum kendime çok zarar verdim
kac yasindasin bacim?

26 yaşındayım canım 30dan sonra dahaok riski var ondan korkuyorum tüp bebek bile zor

insallah Allah sanada nur tanesi gibi hayirli , saglikli ,uzun omurlu bir evlat verir bacim
ay cok uzuldum beni cok etkiledin canim ya senin icin dua edecegimsenağlamasenağlama
amin canım herkese hayırlısını versin benim herzaman ettiğim dua sadece cocuk değl sağlıklı uzun ömürlü bizimde başında sağlıklı olmamız
canim simdi aklima geldi 4444 salavati serif var ondan okusan gerekirse burda toplanip okuyada biliriz bence ?? ((Salât-ı Tefriciye ))

bende iki kizdan sonra erkek cocuk istiyordum bu salavati cok buyuk bir askla okumustum ve Allah c.c li banada nur tanesi gibi bir erkek evlat verdi cok sukur ,
ben bu salavatin mucizesine inaniyorum yeterki Allahtan iste o sana hayirlisini veriri
canım bana yazarmısın ben meyrem suresinide okuyorum onunda faydası varmış iyi dileklerin için çok tşr
Canım siz elinizden geleni yapmışsınız gerisi Allah'a bırakın,
Çünkü Allah herşeyi daha iyi bilir.
Çocuğunuz olabilir ve çok kötü şeylerle karşılaşabilirdiniz(kaçırılması vs.)
Yani hep kötüyü düşünerek avunmamız gerekiyor
Ama hiçbir zaman Allah'tan ümit kesilmez
İnşallah sağlıklı,hayırlı bir evladınız olur
Sevgilerle a.s.

amin canım bizde öyle diyoruz başka çaresi yok:icecream:

Allah sana inşallah sabır ve sabrın sonunda güzel ve hayırlı bir bebek nasib eder canım, Allah büyük o bilir herşeyin zamanını :Saruboceq:

Canım benim,henüz 26 yaşında bu üzüntü de ne böyle...Dur hele birazcık rahat ol.Ben de kırk falan zannettim.Fıstığım senin yaşında birçok kişi daha bekar yav.Allah herşeyin zamanını ayarlamıştır.Benim 14 yaşında bir kızım ve 12 yaşında bir oğlum var ve hayatımın bonusları 17 aylık ikiz oğluşlarım var,hem de 38 yaşında doğum yaptım.ınşallah Allah sana da çifter çifter göndersin en yaramazından,en yakışıklısından en güzelinden.Ama ne olur azıcık sabırlı ol.

bak benim bir komşumun 7 sene olmamış çocuğu.7 seneden sonra olmuş. ve diğer bir komuşumun da yaşını tam hatırlamıyorum ama 32-33 olsa gerek en fazla tüp bebekle oldu.yani 30 dan sonra tüp bebekolmuyo die bişi yok.herkesin sınavı farklı Allah herksi farklı farklı şeylerden sınıyo.sadece sabret ve dua et.

X