Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

DILEGI: istediğim günahlarımın affı, sağlığımda hiç bir sorun çıkmaması ve hayırlı sağlıklı eşimle huzurla mutlulukla büyüteceğim evlatlarımın olması.Sevdiklerimle mutlu bir hayat... ve gebeliğimin sorunsuz geçmesi Allahim @polyanna23(leyla) Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1500--OKUNDU
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1499--OKUNDU
3---sweet42(elif)---------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1400
4----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1400
5---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1400
6---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1400--OKUNDU
7---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1400
katılıma göre arkadaşlara dağıtacağım liste başından başlayalım........

okuyanlardan ALLAH razı olsun ALLAH kabul etsin İNŞALLAH.............

Kızlar hastalara geçmiş olsun :) şimdi geldim doktordan kan tahlili 1323 çıktı. Hemen iğne başladık. Çarşamba günü alttan bakcak keseyi görmek için mutlaka görmem lazım dedi. Kullandığım iki ilacıda zamanla kesicekmiş

CNM ÇOK SEVİNDİM MAŞALLAH ....son adet tarihin neydi gülüm?

hayırlı olsun canımm sen kolay hamile kalabiliyormuydun?maşaAllah bu ay korunmuycaz demiştin hemen tutmuş ne güzel bizleride duana ekle canım

canımm balık kokusu ne yazıkki enfeksiyonun belirtisi benimde olmuştu
bu ay doktora gittim enfeksiyon var demedi canım valla pskolojim bozuldu gece sıkıştım kalktım nasıl ağır kokuyor uyuyamadım Allahım böbreğim flanmı çürüdü içimde diyorum o kadar

Ne ilacı kullanıyodun canım bide ne iğnesine başladın hayırdır?

bu ay doktora gittim enfeksiyon var demedi canım valla pskolojim bozuldu gece sıkıştım kalktım nasıl ağır kokuyor uyuyamadım Allahım böbreğim flanmı çürüdü içimde diyorum o kadar
aynen canım bende o sıra doktora gidiodum sürekli ama hiç farketmedi o yada bişe demedi bilmiyorum cok fena ateşlendim bi gün öyle gittim dahiliye ye o zaman öğrendim

kızlar iştahım yok ağzımın içinde değişik bir tat var sürekli şimdi kendimi zorladım yemek için bu gidişle hiç yemekle aram olmayacak...

Ne ilacı kullanıyodun canım bide ne iğnesine başladın hayırdır?
Canım bende yok yok. Pıhtılaşmam var onun için aspirin kullanıyorum. Folikasit zaten kullanılması lazım. Insülin direnci var onun için glukofen prolaktinim yüksek onun için dostinex kullanıyorum. Pıhtılaşma olduğu için hamilelik olunca kan sulandırıcı iğnede başladık...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…