Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

bu gebelik testimi?
evet canım,gebelik testi de sana yazdıklarım neden yok onu anlamadım. başkasının ettiği dua daha etkilidir derler ya doğruymuş,onu söylemiştim. bende aynı duaları sana ediyorum.inşallah tez vakitte hamile kalırsınız canlarım

yani hamişSin öylemi MAŞALLAH ALLAHım sağlıkla kucağına aldırsın amin bizede İNŞALLAH.....

Kızlaaarr huu huuu
Kocişim bu ay denemeye karar verdi:)
Bende çalışmaya karar verdim bebek bakmayı düşünüyorum bide ygsye gircem inşallah :) özel bişey yapmıycaz olursa olur olmazsa acelemiz yok :)

Kızlaaarr huu huuu
Kocişim bu ay denemeye karar verdi:)
Bende çalışmaya karar verdim bebek bakmayı düşünüyorum bide ygsye gircem inşallah :) özel bişey yapmıycaz olursa olur olmazsa acelemiz yok :)
CNM hadi hayırlısı İNŞALLAH tez zamanda sağlıkla olur......bebek bakmayı bende söledim eşime izin vermiyor emanet olmaz diyor ikna edemedim kafa dağılır iyi olur umarım senin için ....

CNM hadi hayırlısı İNŞALLAH tez zamanda sağlıkla olur......bebek bakmayı bende söledim eşime izin vermiyor emanet olmaz diyor ikna edemedim kafa dağılır iyi olur umarım senin için ....
Ben evlendigimizden beri burda kendimi sıkışmış gibi hissediyorum hiç sosyal olamadım o yüzden eşim ne istiyosan onu yap diyo garibim. Kendi evimizde olur evede giderim diye düşünüyorum. Ama bakıcı arayanların Allah yardımcısı olsun ne kadar pahalıymış yaa...

gülüm dünde eşimle konuştum kafayı yiyeceğim dedim iş bakayım dedim sustu bakalım inşallah insafa gelirde okeyi verir.....istemiyorum diyordu kestirip atıyordu şimdi susuyor iyiye işaret....bakıcılık burada 900 ile 1500 arası orada nasıl bilmiyorum

Geçmiş olsun ateşin varsa sende git doktora. Burdada öyle Allahtan bakıcı aramıyorum :)

Geçmiş olsun ateşin varsa sende git doktora. Burdada öyle Allahtan bakıcı aramıyorum :)
yok gülüm ateş yok sadece beynim ağrıyor birde halsizim ama eşim kötüydü öksürük falan gitti doktora gelir birazdan.....öğretmen çocuğu olsa rahat olursun ben yarım gün düşünmüştüm haftasonu içinde iyi olur ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…