Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

ayyy gidi gelsek birbirimizze o zaman hayat daha cekilir olur yaaa offf hic arkadasimda yook zaten burda bir kocam bir ben
aynen cnm karşı komşum var ama hem çalışıyo hem farklı sorunları var eşiyle......gitsemde konu malumhiçkimseyle paylaşamıyorum bu meeleyi iyiki varsınız ama gebeliktede doğumdada hep birlikte olalım İNŞALLAH...

kandiliniz mübarek olsun hatunlar, bugün adet olmam lazım ,karnında acayip sancılar var,midem de yanıyor çözemedim . normal adet sancısı gibi değil ama hakkımda hayırlısı...

Insallahhh bi hamis kalalimdaa ayyy hamis olalimda bebislerimiz bize gelmis olsun suannnn

günaydın herkese:))))

tünaydın diyeyim artık,1. sayfadaki listeye baktımda canım beni eklememişsin o sorun değil de bu bekleme işi ne kadar zormuş cidden yaa, ALLAH ım yardımcınız olsun kızlar.daha biz korunmayı bırakalı bir ay oldu,adetim de 1 gün gecikti ama bana 1 yıl gibi geldi nedense...

hemen ekliyorum cnm :)))İNŞALLAH hamişsindir:)birde bizim halimizi düşün gülüm tam 3 yıl olacak

hemen ekliyorum cnm :)))İNŞALLAH hamişsindir:)birde bizim halimizi düşün gülüm tam 3 yıl olacak
inşallah canım.sizi anladığımı sanıyormuşum meğersem,oysaki yaşayınca daha iyi anladım duygularınızı. ALLAH ım tez vakitte çocuk sahibi yapsın hepimizi.sabrınızın karşılığını alacaksınız inşallah,ben inanıyorum

sağol cnm İNŞALLAH hepbirlikte birbirimize güzel haberler vereceğiz cnm.....

kocişinle gitmiycenmii kuzucum
yok cnm galiba durum biraz karışıksa hiperoskopi yapılıyormuş çoğu hastasından istemiş o yüzden önce görmesi gerekmiş bende şubatta başlar diye erkenden gidecem cnm ,kociş sonrakilerde yanımda olsun ilk gittiğimizde gözünün içine bakıp durumunu doktora anlatmak istemiyorum üzülmesin diye......

ayyy hadi hayirlisi leylammm insallah guzel sonuclar alicaksinn insallahhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…