Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

aaaa prolaktin yüksekliğinden olabiliyormuş adette gidecektim kesin karar verdim hormonlara baktıracağım neredeyse 6 aydır her yumurtlamada başlıyo adete kadar sürüyor(((

aaaa prolaktin yüksekliğinden olabiliyormuş adette gidecektim kesin karar verdim hormonlara baktıracağım neredeyse 6 aydır her yumurtlamada başlıyo adete kadar sürüyor(((
ama bendde gögüste şişkinlik oluyo öle çok hassas diil ama hormonlarda normall çıkıooo zaten bi yaptır ne kaybedicendeee

Agnuscaston prolaktin bitkisel ilaç....bir konuda okudum şimdi eğer yüksek çıkarsa kullanırım.....
Sütün geliyo mu? Bence kullanma. Bi konuda okudum hormonları duzenliyo diye bi ot kullanmışlar prolaktin olmuş 500 küsür nasıl dusurcekler bilmiyom valla... Prolaktin ilacı küçücük bişey düşün 0.50 mg 1 tableti. Ben o tableti ikiye bölüp yarısını pazartesi yarısını perşembe alıyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…