Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

hava ılıdı birden sanki......soğuk belli dereceden sonra bende sevmiyorum....kızlar bu diyanetin bir programı var cep için ezan vakti pro. diye sizde varmı?
yok kuzum taa bana cami çok yakın şükür ezanı iyi duyuyorum :) ama eşimde var sanırım öle bişi indirmiştii

günaydn kuzum walla çalışmalara henüz başlamadık dün doktora gittim yumurta büyümemiş daha sen naptın
hadi yaa kaçıncı günnündü kuzum klomen kullanmıştın dimi senn benim işte çarşamba çatlama iğnesi oldum 3 gün ard arda çalıştım şuan beklemedeyim bilmiyorum olmayacak gibime geliyo ama hayırlısı

ne güzell.. zaten o kadar cok insan warki gerçekten dün bi arkadaşmla konustum cocugu olmuomus onunda 4 yıldr ugrasıomş bunu bılmıodum ben ama his tuhaf bişe hissediodum dün onunda canı cok sıkkınmış şurdan burdan konusurken o bana söyledi ben ona söyledim bebek için ugrastıgımızı zona hastalığına yakalanmış üzüntüden çok üzüldüm onada we halime şükrettim aslnda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…