Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

ben isterim kız iki üç oh bir kerede hayırlısı sağlıklısı tabikide......
yokk benm öncekide tek yumurta ikiziydi o yüzden kaybettim o yzden içimde korku varrr ondan çok üzüldüm şimdide korkum var ama rabbim ne eylerse güzel eylerrr inşallah hayırlısını nasip etsin Allahım

yokk benm öncekide tek yumurta ikiziydi o yüzden kaybettim o yzden içimde korku varrr ondan çok üzüldüm şimdide korkum var ama rabbim ne eylerse güzel eylerrr inşallah hayırlısını nasip etsin Allahım
kusura bakma cnm bilmiyordum ama hayırlısı olsun sağlıkla doğsun tek olsun tabikide....

kusura bakma cnm bilmiyordum ama hayırlısı olsun sağlıkla doğsun tek olsun tabikide....
hayırlısı bitanem tabii kusurlukk bişi yokk leylammmm biz bu ayy hamişiz dieee göbek atarızz artıkın inşallahh ama söz ver baanaa tüp bebekten önce yumoş takibine gidicen artı eşine düzenli keçiboynuzu yapıcannn artııııı proxed pluss mıdır nedir onu al içirrrr

adet gelsin gidecem söz ama gelmezse hamile kalırsak tabikide daha iyi olur...eşim uyuz o muhteşem üçlüdeki ilaçları içiyor havuç suyu içiyor proxed kullandık sayıyı düşürdü diye vazgeçtik almadık bir daha bakalım nolcek....

ayy bende bıraktım keçiboynuzunu yapmayı sıkıldımm leylamm sen namaz kılıyomuydun bişi sorcam sana ?

sor cnm kılıyorum ALLAH kabul ederse....
canım şimdi akıntı mesela oluyo ben peçete koyuyorum ve her namazda değiştiriyorum peçete mi değişiyim çamasırmı değişiyimm ? bide eğilirken felan kasıgım ağırıyo belim felan oturarak kılsam günah olurmu yoksa yine ayaktamı devam ediyim

cnm peçete değişmen yeterli bence ....şu ara senin durum malum tedavi gördüğün içinde iğne falan riskli bence bir süre oturarak kıl zaten hamişsen 9 ay kılarsın rabbim öylede kabul eder İNŞALLAH......

Çamaşıra bulasmiyosa degistirmene gerek yok çamaşırı. Ayakta kılamicak kadar rahatsız ediyosa oturarak kilabilirsin.
Huu huu nabersiniz gençler :)

saol canım evet yaaa ben Allah kabul etsin artık oturarak kılıyım hiç kılmamaktan iyidir sonuçta Allah kalbimi biliyo kabul eder inşallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…