Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

onlar bize öbür dünyada belki duacı olur vardır herşeyde bir hayır gülüm......sağlıkla gelecekler birgün İNŞALLAH....
Ben hiç çocuklarla anlasamazdim biliyomusun. Biraksan kavga ederim hala:) nolcak benim halim napcam diyodum aratiyo işte :) annem bile senin çocuk için ugrascana kesinlikle inanmazdım düştü diye ağlıycagina gorsem inanmazdim diyo.hamile oldugumada inanmamış garibim. Çocuğun eşini doktora götürmüştum sanirim düştü diye doktor getir demişti annem onu görünce dank etti demiş annem kardeşime

cnm benim İNŞALLAH bir dahakine çocuk doktoruna kilosu normal mi diye götürürsün

cnm spermn bozukluğu nasıl anlaşılır bı açıklar mısınız ltfen
eşinin test vermesi gerek bazı değerlerin altında çıkarsa sorun var demek ama evde anlayabilecek yöntem su dolu bir bardağa döküp dibe çökmesi peçete kuruluğu gibi yöntemler ama tabi en sağlıklısı devlet hastanesinde test

dibe çökmesi iyi mi cnm bide peçete kuruması ıyımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…