Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Leyla kız eylül ayında benim şansım 2 ye katlanmış. 25 günde bir adet olduğum için eylülde 2 kere yumurtlama zamanına denk geliyor. Rabbimin izni ile çok umutluyum. Sanki eylülde hamilelik haberi alacağım hissediyorum

inşallah peteğim ya inşallah peki bişey yapacan mı kür falann...ovü testi kullanacaksın da başka?

inşallah peteğim ya inşallah peki bişey yapacan mı kür falann...ovü testi kullanacaksın da başka?
Ya kur yapmak istiyorum ama düğün telasasindan unuturum gün gün yiyemem gibi geliyor. Şu seninle yapacağımız kur vardiya onu istiyorum ama benim koca hayatta yemez.tek başıma yapsam olur mu acaba???

Ya kur yapmak istiyorum ama düğün telasasindan unuturum gün gün yiyemem gibi geliyor. Şu seninle yapacağımız kur vardiya onu istiyorum ama benim koca hayatta yemez.tek başıma yapsam olur mu acaba???
bak tatlım o zaman san çok kolay bir kür:sakız varya bildiğin normal sakız hergün ağzına at bir tane bir çay kaşığı da tarçın birbirine bulanıyo bütün gün olmasada yarım gün çiğne

Bu da yumurtalarımı büyütüyor canım. Peki nezaman baslamaliyim suan adetimin 3.gunundeyim.

ıyı sayılırım bde su gunler gecse hemen daha ıı olcm
geçer gülüm .....utandığımız şey alttan elle muayene eskilerin adete yakın yaada geçtiğinde hamile olup olmadıklarını anlamak için yaptıkları muayene yöntemi...sertlik varsa adet oluyorsun yoksa yumuşak doku gelirse yada balon gibi boşluk hamişsin....ammada utanıyom yani:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…