Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Ah ah yarın akşam düğün için memlekete gidiyoz artık kirmiziyi yakalayinca anami evden atmak lazım. Yoksa vay halimize Bu ayda tırt çıkmasın. Artık elimde test dolasirim ortalıkta
canım ya valla benim annem zavallım onlarda kaldığımız hergünün sabahı kalkın banyo yapın isterseniz der ....napalım onlar bizim canımız anlarlar halimizden artık seninki hemen gider...kv olsa zaten mümkün değil ben eşimi lifleme bahanesiyle banyo yaparım inan hiç teklif etmez bile....anneler işte

Şimdi biz ilişki için annemlere gitsek ona söylemeden surat beş karış dolaşır ortalıkta. Hiç anlamaz bi işleri var mı yok mu diye. Bakalım bunların stresinden olcak mi bu ay bebis onlara soylemiyoz bebek yaptığımızı istemiyoruz daha erken diyoruz.ilk zamanlar bana kısır muamelesi yaptı. O gün bugün hiç sevmiyorum onu

ah bu kv ler valla alemler yaa inşallah bizde onlara benzemeyiz yok ama ya ne benzicem ALLAH korusun

aynen hem torun isterler hem rahat wermezler :)
dimi ama onu yapmak için bazı işlemler gerekiyor havadan gelmiyor....ayyy sinirlerim zıpladı yine hamile olduğumu öğrendiği günün sabahı kavga çıkardı gitti evimden varmı böle bişey....şimdide arar soğan suyu iç bak iyi geliyormuş der gelde inan bu samimiyete.......

ya Allahtan ki ben kv ile aramda sorunlar yok sadece cok görüşmek istiolar sürekli arayalm soralım gidelim kalalım istiolar ben bundan çok içli dışlı olmaktan hoşlanmıyorum

ya Allahtan ki ben kv ile aramda sorunlar yok sadece cok görüşmek istiolar sürekli arayalm soralım gidelim kalalım istiolar ben bundan çok içli dışlı olmaktan hoşlanmıyorum
en iyisini yapıyorsun ben illk zaman o hataya düştüm günde iki kez aradığım oluyordu nişanlıyken ne zaman geldi evime kavga etti kendi kendine çıtımı çıkarmadım odur bu dur 10 günde bir arıyorum....eşim akşam diyor eltim kv kavga edip annesigile gidince senin kıymetini şimdi anlar diyor....ister anlasın ister anlamasın artık hiçbirşey beni o üzdüğü günleri gei getirip düzeltmez......

5----Ezeleren---------------- ----------2 AĞUSTOS -------------beklemede---25
6----lamelifAmine---------------------15 AĞUSTOS------------beklemede---30
7----babsybaby-------------------------19 AĞUSTOS------------beklemede--27
9----polyanna23-----------------------24 AĞUSTOS------------beklemede--37
10----nazardegmesin-------------------25 AĞUSTOS------------beklemede--29
11----badefne---------------------------26 AĞUSTOS-------------beklemede
12---askimesim------------------------26 AĞUSTOS-----------beklemede
13---agustos72--------------------------27 AĞUSTOS-----------beklemede
14----blgsdr-----------------------------27 AĞUSTOS-----------beklemede---36
bu kızlardan niye haber yok ki?

Kızlar bi el sallayıp kayıp oldular leyla sen ezelin yaptığı kontrolü yaptın mi sonuçta seninde günün geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…