Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

kızlar ya şimdi bu otomotik hesaplayıcılardan regly günümü tam anlayamıyorum 3 ayın ortalamasını alıyo benim son iki ay 30 gün oldu ama normalde 26 ya da 27 didir üffff kafam karıştı kimine göre 5 günüm geçmiş kimine göre3. gün bugün......

kızlar ya şimdi bu otomotik hesaplayıcılardan regly günümü tam anlayamıyorum 3 ayın ortalamasını alıyo benim son iki ay 30 gün oldu ama normalde 26 ya da 27 didir üffff kafam karıştı kimine göre 5 günüm geçmiş kimine göre3. gün bugün......
canm otomatik hesaplayıcılar için çok net terihler we gecıkmler olmaması lazım :/

sen hamişken denemişmiydin cnm?
Canim ben denememistim :)
kuzum ondan belkide saçmalıyorlar önceki adet tarihlerime göre ayın en geç 23 ünde adet olmam lazımdı ama kimi 25 kimi 26 diyo belkide son iki aydaki gecikmeden yanlış hesaplanıyordur.....
Vallahi kesin ilacı olsa kendi kafasına surermis bu konularda hiçbir bilgim yok malesef:KK43: sen test yapsana belki bebeğin gelmiştir :KK66:

Canim ben denememistim :)

Vallahi kesin ilacı olsa kendi kafasına surermis bu konularda hiçbir bilgim yok malesef:KK43: sen test yapsana belki bebeğin gelmiştir :KK66:
inan adet olsam o kadar üzülmüyorum testte negatif görmek beni çok üzüyor ama bu akşam eşimden istedim alıp gelecek sabah yapacam cnm kaçış yok artık.......

Leyla ovulasyon testine baslicam adetim bitince ilk defa yapacağım. Şimdi iki çizgide kıpkırmızı olunca mi ilişkiye girilecek yoksa diğer çizgi siliklesince mi girilecek? ??

Ama ben bu ay adet bitince yumurtladim ya tekrar aynısı olursa kaçırmak istemiyorum :KK43:
o zaman yumurtlama gününü eğer elinde çok fazla test varsa bence adetten hemen sonra başla bir dahaki adete kadar teste devam et ....eğer adetten hemen sonra yummurtluyorsan öncesindede yumurtlayabilirsin o yüzden riske atma...iki adet arası sürekli yap koyulaştığı zamanlarda sık ilişki ayakları da dikle bence.....

o zaman yumurtlama gününü eğer elinde çok fazla test varsa bence adetten hemen sonra başla bir dahaki adete kadar teste devam et ....eğer adetten hemen sonra yummurtluyorsan öncesindede yumurtlayabilirsin o yüzden riske atma...iki adet arası sürekli yap koyulaştığı zamanlarda sık ilişki ayakları da dikle bence.....
testlere göre ben sürekli yumurtluomm :KK76:

Ah ah yarın akşam düğün için memlekete gidiyoz artık kirmiziyi yakalayinca anami evden atmak lazım. Yoksa vay halimize :KK43: Bu ayda tırt çıkmasın. Artık elimde test dolasirim ortalıkta :KK70::KK70::KK70:

X