Meleğimi Kaybettim...

fb_qirL

Guru
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2008
613
9
tum bayanlara selam olsun ben aranıza yenı katıldım bu sıteyı ılk hamıle kaldıgımda tesadufen buldum bebegım ıcın arastırma yaparken hafta hafta nasıl gelıstıgını ıcımde ne durumda oldugunu ogrenmek ıstıyordum bu yuzden sureklı netten arastırma yapıyordum bebegım ıcın neyın dogru neyın yanlıs olabılecegını bu sıteden takıp edıyordum tabı ılk konumun bu haber degılde bebegımın olcagının mujdesını vermek ısterdım kısmet degılmıs2 gun once 1 aylık bebegım dusuk oldu ıcımde parcası kaldıgı ıcın bırde kurtaj masasına yattım benım ılk gebelıgımdı ve 4 aylık evlıyım yıne halıme sukurler olsun hastanede benden daha kotu durumda olanlar vardı yasayamaz dendıgı ıcın 4 aylık bebegını aldırması gereken ıcınde 3 aylık bebegı vefat eden allahıma dua edıyorum sımdı allah bu acıyı kımseye yasatmasın :1no2:

geçmiş olsun canım bende dün malesef düşük yaptım ama neyapalım verende allah alanda allah elimizden birşey gelmez

allah razı olsun canım sanada gecmıs olsun evet verende allah alanda allah, allah yasatmasın bıdha

Geçmiş olsun..:teselli:
İnşallah en kısa zamanda hayırlısıyla tekrar hamile kalırsınız
:Saruboceq:

Çok geçmiş olsun dilerim en kısa zamnda yeniden hamile kalırsın inş canım:çok üzgünüm:

geçmiş olsun allah sabır versin. Rabbim tez zamanda kucaklarınızı doldurur inş.

gecmıs olsun allah bırdaha yastmasın senden daha kotulerı dusunmek bıraz olsun acıyı hafıfletır benımde 6 aylıktı dokuz aylık olanları dusunup bıraz olsun hafıfletıyorum allah kımseye yasatmasın

Canım çok geçmiş olsun benimde çarşamba günü 8+4 günlük bebeğimin kalbi durduğu için aldılar benim mikroenjeksiyonla ilk bebeğimdi allah seni en kısa zamanda sağlıklı bir bebekle yüzünü güldürsün

maalesef 10 haftalık bebeğimin kalp atışı durdu küratj oldum.allahım kimseye yaşatmasın.çok üzücü bir urum yıkıldım

Acının acısı var değil mi dost yürek? Ne kadar olursa olsun evlat acısı aynı bence.. o sevgi düştü mü bir kez yüreğine! gerisi yalan, gerisi boş.. ben doğumda kaybettim bebeğimi.. güle oynaya girdiğim hastane kapısından, ağlayarak, acı çekerek çıktım.. o günleri düşünmek bile ızdırap veriyor bana.. İki ay oldu, acım günbegün büyüyor.. Bu arada kaderime boyun eğmekten başka yapabileceğim hiçbir şey yok.. Yüce Allahım, hepimizin yardımcısı olsun..

fb_girl canım ya seni çok iyi anlıyorum bende 2 düşük yaptım 3 seneden sonra şimdi 4haftalık hamileyim ve çok endişeliyim.sana çok geçmiş olsun allah sabrını versin:Saruboceq:

cok saolun hanımlar ınanın cok guzel moral verıyorsunuz ve yureklendırıyorsunuz allah sızınde yardımcınız olsun ve kımseye yasatmasın bu acıyı hamılelık suphelerım var inş allah kısmet eder yavrumu kucagıma almayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…