Meğer başka biri varmış..

leo35

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2017
51
33
5 yıldır uzaktan süren bir ilişkim vardı. Ben onun ailesiyle tanıştım o benim ailemle tanıştı. Evlenecektik özellikle kendisi isterdi. Üniversiteyi terk etti ama okuduğu yerde işe girdi. Baya da iyi kazanmaya başladı. Ben de öğretmenim atanmayı bekliyordum. Bana " ya gel burada özelde çalış ya da atan ilişki biterse biter" dedi. Ben anlam veremedim. Kafam çok karıştı. Benim hayalim sen gel dedim gelemem dedi. İlişkimiz o sırada bozuldu. Her neyse ben atandığım şehre gelmeden önce onun yanına gittim. Gittiğimde ağladı, sevgimden şüphe etme dedi, aşkım vb dedi, tam unutmaya çalışıyordum niye geldin tekrar kötü oldum dedi, bir sene sonra evlenelim dedi. Ben yanından gittim 2 gün sonra "seni sevmiyorum umutlanma boşuna" dedi. Her gün aradım niye böyle yapıyorsun yoksa hayatında biri mi var dedim hayır yok dedi. Tam bir ay sonra tesadüfen kızın fotoğrafına kalp koyduğunu gördüm. Ve meğer ben onun yanına gittiğimde bile hayatındaymış kız. Hatta ilişkimizdeyken de hayatındaymış. Herkese " ben ona atanma demiştim" diyormuş. Bu süreçte tabi çok ağladım acı çektim çekiyorum. "neden bana umut verdin" diyorum. Ben umut vermedim sana diyor. Sonra zaten "aşık oldum onu çok seviyorum ve evleneceğim kız bu kız" dedi. Geçen gün haberi de geldi evleneceklerine dair. Çok mutlularmış zaten ailesi de öyle söyledi. Ailesinin de fotoğrafını gördüm tanıştılar kızla. Ben böyle bir acımasızlık görmedim. Umut verdi yarı yolda bıraktı aşık oldum dedi gitti. Benzer süreci yaşayan var mı aranızda? :KK43:

Her şerde bir hayır var derler öyle düşün
Nişanlandığı kız sende olabilirdin arkadaki olayları bilmeden zamanla herşey herkes unutuluyor merak etme
Herşey gönlünce olsun bundan sonra

Her şerde bir hayır var derler öyle düşün
Nişanlandığı kız sende olabilirdin arkadaki olayları bilmeden zamanla herşey herkes unutuluyor merak etme
Herşey gönlünce olsun bundan sonra

Haklısın her şerde bir hayır vardır. Bu süreç çok zor. İmtihan farkındayım. Teşekkür ederim sizin de her şey gönlünüzce olsun :)

Allah bildigi gibi yapsin haysiyetsiz sereften yoksun mahlukkk!! Bacım ne oldu peki meselenin uzerinden bi bucuk ay geçmiş. Nasilsin ? Toparlanabildin mi

26 yaşındasın ; sana yalan söyleyen , duygularınla oynayan böyle bir adamdan kurtulmuşsun.Yeni insanlarla tanışırsın.Geçmişe bakma.Arkana bakarak koşamazsın ve geçmişe baktıkça bugünün enerjisini de düşürürsün.Bu sebeple geçmişi bırak , değiştiremiceksin zaten.Hayatını güzelleştiren şeyler yap.Ama bunları onu unutmak için değil , kendin için yap.Bunlar hep yaşam tecrübesi.Seni büyüten şeyler.Belki de çok saftın ve gözünü açman için bunları yaşaman gerekiyordu.Öyle düşün.Allah yardımcın olsun.Sevgiler.

birdahaki ilişkin mümkünse uzaktan olmasın
üzülmeni anlayabiliyorum ama inan bana hiç lüzum yok
hayatına bak
kimsenin ahı kimsede kalmıyor

Seni Allah korumuş. Siz evlendikten sonra da böyle bir şey yapabilirdi. Zira kararsız bir tip olduğu belli. Ucuz kurtulmuşsun,her şerde bir hayır var bu olmuş bence. Kolay bir durum değil tabii,ama yapılabilecek başka bir şey yok.Önüne bak.Dilerim mutlu olursun.

Allah bildigi gibi yapsin haysiyetsiz sereften yoksun mahlukkk!! Bacım ne oldu peki meselenin uzerinden bi bucuk ay geçmiş. Nasilsin ? Toparlanabildin mi
Amiin! Eskisine oranla çok daha iyiyim ağlamalarım acı çekmelerim azaldı. Da beyinde veya kalpte tam olarak bitmiyor tabi. En azından yapacak bir şey yok. Hayırlısı :)

26 yaşındasın ; sana yalan söyleyen , duygularınla oynayan böyle bir adamdan kurtulmuşsun.Yeni insanlarla tanışırsın.Geçmişe bakma.Arkana bakarak koşamazsın ve geçmişe baktıkça bugünün enerjisini de düşürürsün.Bu sebeple geçmişi bırak , değiştiremiceksin zaten.Hayatını güzelleştiren şeyler yap.Ama bunları onu unutmak için değil , kendin için yap.Bunlar hep yaşam tecrübesi.Seni büyüten şeyler.Belki de çok saftın ve gözünü açman için bunları yaşaman gerekiyordu.Öyle düşün.Allah yardımcın olsun.Sevgiler.
Haklısınız ağır da olsa bi tecrübe oldu benim için. Zamanla her şey iyi olacak inşAllah çok teşekkür ederim güzel desteğiniz için. Sevgiler :)

birdahaki ilişkin mümkünse uzaktan olmasın
üzülmeni anlayabiliyorum ama inan bana hiç lüzum yok
hayatına bak
kimsenin ahı kimsede kalmıyor
Haklısınız lüzum yok umarım ahım kalmaz hayırlısı yine de sağ olun :)

Seni Allah korumuş. Siz evlendikten sonra da böyle bir şey yapabilirdi. Zira kararsız bir tip olduğu belli. Ucuz kurtulmuşsun,her şerde bir hayır var bu olmuş bence. Kolay bir durum değil tabii,ama yapılabilecek başka bir şey yok.Önüne bak.Dilerim mutlu olursun.
Evet o anlamda ucuz kurtuldum hayırlısı böyleymiş. Çok teşekkür ederim herkes mutlu olsun :)

5 yıldır uzaktan süren bir ilişkim vardı. Ben onun ailesiyle tanıştım o benim ailemle tanıştı. Evlenecektik özellikle kendisi isterdi. İlişkimiz bozuldu. Onun yanına gittim. Gittiğimde ağladı, sevgimden şüphe etme dedi, aşkım vb dedi, tam unutmaya çalışıyordum niye geldin tekrar kötü oldum dedi, bir sene sonra evlenelim dedi. Ben yanından gittim 2 gün sonra "seni sevmiyorum umutlanma boşuna" dedi. Her gün aradım niye böyle yapıyorsun yoksa hayatında biri mi var dedim hayır yok dedi. Tam bir ay sonra tesadüfen kızın fotoğrafına kalp koyduğunu gördüm. Ve meğer ben onun yanına gittiğimde bile hayatındaymış kız. Hatta ilişkimizdeyken de hayatındaymış. Bu süreçte tabi çok ağladım acı çektim çekiyorum. "neden bana umut verdin" diyorum. Ben umut vermedim sana diyor. Sonra zaten "aşık oldum onu çok seviyorum ve evleneceğim kız bu kız" dedi. Geçen gün haberi de geldi evleneceklerine dair. Çok mutlularmış zaten ailesi de öyle söyledi. Ailesinin de fotoğrafını gördüm tanıştılar kızla. Ben böyle bir acımasızlık görmedim. Umut verdi yarı yolda bıraktı aşık oldum dedi gitti. Benzer süreci yaşayan var mı aranızda? :KK43:

Üzülmeye bile değmez cidden yani nasıl bir omurgasızlık ailecek hemde. Karşınıza çok daha iyi bir insan çıkacaktır eminim bunlar hep hayat tecrübesi..

Üzülmeye bile değmez cidden yani nasıl bir omurgasızlık ailecek hemde. Karşınıza çok daha iyi bir insan çıkacaktır eminim bunlar hep hayat tecrübesi..
Evet ayıp ettiler baya. Hayırlısı olsun inşAllah teşekkür ederim :)

Ben de bu olaya benzer bir hainlikle karşılaştım. Adamın biri zorla hayatıma girdi evlenelim dye diller döktü ailemle tanıştı vs.. Sonra soğuk davranmaya başladı meğer benimleyken başka biri varmış bana hiç bir açıklama yapmadan gitti. Şimdi onunla nişanlı.. bana umut verdi hayal verdi gelecek vaadetti sonra herşeyi yıkıp gitti şimdi kendine yeni bir hayat kurma derdinde.. yani bunlardan çok var malesef ve yaşım sizden büyük olgun çağlarda bu hayal kırıklıkları daha zor oluyo.

Ben de bu olaya benzer bir hainlikle karşılaştım. Adamın biri zorla hayatıma girdi evlenelim dye diller döktü ailemle tanıştı vs.. Sonra soğuk davranmaya başladı meğer benimleyken başka biri varmış bana hiç bir açıklama yapmadan gitti. Şimdi onunla nişanlı.. bana umut verdi hayal verdi gelecek vaadetti sonra herşeyi yıkıp gitti şimdi kendine yeni bir hayat kurma derdinde.. yani bunlardan çok var malesef ve yaşım sizden büyük olgun çağlarda bu hayal kırıklıkları daha zor oluyo.
Allah'ından bulsun böyleleri gerçekten :KK43: Haklısınız çok zor..

Nekadar mesafe okadar aldatilmak iliski iliski bence sıkı sıkı gecmeli bos birakinca gevsiyo erkeklerin yaylari daha degisik seyler yasadim guven falan kalmadi Allah sabir versin

Nekadar mesafe okadar aldatilmak iliski iliski bence sıkı sıkı gecmeli bos birakinca gevsiyo erkeklerin yaylari daha degisik seyler yasadim guven falan kalmadi Allah sabir versin
Amin çok teşekkür ederim

X