MEDİTASYON

Larensa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2012
1.395
707
IYIGECELER
aranızda meditasyonla.ilgili olanlara danışmak.isterim.
Bugun bir kayıttan evde metitasyon yaptım.ilk deneyimimdi.pozitif düşünce meditasyonu
Yasadiklarimi.anlatmak.istiyorum
Cocukluga.goturdugu an gozumden yaş aktı
Sonra gozum kapali.oldugu.halde güclü bir aydinlik gordum
Sonra yemyesil bir ev geldi onume
Sonra.bedenim ile ruhumun ayri.gibi oldugunu hissettim.sanki.bedenimin ustunde parelel bir sekilde.uzanip yatiyordum
Sonra agzim.acayip.sekilde açildi..cene.kasımı kesinlikle.kapatamadim
Bunlar normal.mi

Meditasyon sirasinda astral.seyahat olabilir mi.kisinin kontrolu disinda

Son düzenleme:
Canım sorunun cevabını bilmiyorum ama ben de yapmak isterim yaptığını.Nereden buldun ne yazdın tam olarak ?

Merak ettigim cocukluga nasil gidiyorsunuz hep duyarim bunu hep de merak ederim.

Sorunuzun cevabını bilemiyorum ama ben bu yaşadıklarınızın yanından bile geçemedim henüz, çok sıkılıyorum meditasyonlarda, bir türlü tam odaklanamıyorum ama merak ettim dediğinize bir bakayım ben de :)

Sorunuzun cevabını bilemiyorum ama ben bu yaşadıklarınızın yanından bile geçemedim henüz, çok sıkılıyorum meditasyonlarda, bir türlü tam odaklanamıyorum ama merak ettim dediğinize bir bakayım ben de :)
Ablam yapti kendimi.veremedim.dedi o bende sasirdim bu kadar olmasina

Evrim Balıkçı'yı tavsiye ederim meditasyonlarını güvenli buluyorum ve zaman buldukça uyguluyorum ayrıca birde mistikyol kanalı var onu da beğeniyorum

Mindfulness meditasyon var, artık okullarda çocuklara yaptırıyorlar. Beyindeki gri alanların sayısını attırıyor, depresyon gibi, ya da gerginlik , odaklanamayan gibi bir çok şey için faydalı. İnsanın beynini bir an olsun bile rahat bırakıp düşünmemesi çok ama çok zor, o yüzden düzenli yapabilenlere epey imreniyorum.

Mindfulness meditasyon var, artık okullarda çocuklara yaptırıyorlar. Beyindeki gri alanların sayısını attırıyor, depresyon gibi, ya da gerginlik , odaklanamayan gibi bir çok şey için faydalı. İnsanın beynini bir an olsun bile rahat bırakıp düşünmemesi çok ama çok zor, o yüzden düzenli yapabilenlere epey imreniyorum.
Benim oglana yaptiriyorlardi gecen sene okulda , gercekten cok zor ama basarinca da inanilmaz huzur buluyor insan

Benim oglana yaptiriyorlardi gecen sene okulda , gercekten cok zor ama basarinca da inanilmaz huzur buluyor insan

Beyinde olumlu değişimlere neden oluyor, klinik olarak çalışılıyor ve MR cekimlerinde farklılık gözleniyor. Ben bir süre yaptım sonra bıraktım, tekrar başlayacağım. Sen yapıyor musun? Yalnız bu arkadaşın söylediği şeyleri hiç yaşamadım.

Beyinde olumlu değişimlere neden oluyor, klinik olarak çalışılıyor ve MR cekimlerinde farklılık gözleniyor. Ben bir süre yaptım sonra bıraktım, tekrar başlayacağım. Sen yapıyor musun? Yalnız bu arkadaşın söylediği şeyleri hiç yaşamadım.
Bende cocukluguma hic inmedim ama kendimi baska mekanda gormuslugum coktur :)

X