Medipol Mega Kadın Doğum Doktoru Önerisi Olan?

gulumseyenmutsuz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2022
563
808
Medipol megada hangi kadın doğum doktorunu önerirsiniz? Gebelik takibini özellikle doğumunu gerçekleştirip memnun kalan annelerin önerisini bekliyorum. ❤️🙏🏻

Neden bu hastane 😁
5 aydır hastane hastane dolaşıyorum diyebilirim 😅 bu hastanede çok olumlu yorum duydum çevremden gerekse internetten ama doktor konusunda kararsızım. Birde bu hastaneye şans vereyim dedim. Gönlüme sinen bir doktor hala bulabilmiş değilim. 😪 Memnun kaldığınız hastane veya doktor var mı Avrupa yakasında?

5 aydır hastane hastane dolaşıyorum diyebilirim 😅 bu hastanede çok olumlu yorum duydum çevremden gerekse internetten ama doktor konusunda kararsızım. Birde bu hastaneye şans vereyim dedim. Gönlüme sinen bir doktor hala bulabilmiş değilim. 😪 Memnun kaldığınız hastane veya doktor var mı Avrupa yakasında?
Valla ben uzun zaman İstanbul'da yaşadım ama şehir değiştirdim kadın doğum o zamanlar rutin kontrol dışında lazım olmadığı için dikkat etmedim ne desem yalan olur. 3 ay evvel doğum yaptığım işin doktorunla frekansının tutması bu süreçte tanımak vs önemli hele de normal doğum yapacaksan o yüzden hak veriyorum umarım içine sinen birisi olur

Valla ben uzun zaman İstanbul'da yaşadım ama şehir değiştirdim kadın doğum o zamanlar rutin kontrol dışında lazım olmadığı için dikkat etmedim ne desem yalan olur. 3 ay evvel doğum yaptığım işin doktorunla frekansının tutması bu süreçte tanımak vs önemli hele de normal doğum yapacaksan o yüzden hak veriyorum umarım içine sinen birisi olur
Normal doğum çok istiyorum umarım nasip olur 🥹 (ilk gebeliğim) travmatik bir doğum hikayem olsun hiç istemiyorum inşallah tatlı dilli güler yüzlü bir doktor bulabilirim 😅

Ben bekarken oralarda oturuyordum duygu hanıma gittim tavsiye ile. enerjisi yüksekp pozitif bir kadındı ama gebelerle daha ilgiliydi muayeneleri bayağı uzun sürüyordu ben kapıda ağaç oldumz beni 5 dk muayene edip paket yapıp göndermişti. O zaman demiştim bu kadına hamileyken gelinirmiş diye 😂

X