Medicalpark Bahçelievler Hastanesi

_DURU_24

BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2006
1.660
18
42
Merhabalar Medicalpark Bahçelievler Hastanesi Giden Vami Ve Oradaki Kadin Dogum Doktoru Tülin Kocatepeye Muayene Olan Varmi....yada Orada O Hastanede Yada O Doktorda Doğum Yapan Varmi...hastane-doktor-odalar Nasil Memnun Kaldinizmi...arti Ve Esksileriyle Yorumlarsaniz Sevinirim...

canım ben polip ameliyatı oldum orada doktorum aysun güneydi ve çok memnundum.tülün hanımı iyi diye duydum ama tanımıyorum.herşeyden önce hastane çok güzel çok ilgililer.tavsiye ederim.

canım benim arkadaşım gidiyo tülün kocatepeye ben tavsiye etmiştim ben internetten araştırmıştım eşinin sitesine bakardım hep oda kadın dogumcu kaan kocatepe tilin hanım bana yakın diye gidicektim ama nasip degilmiş bebegimi düşürdüm ama arkadaşım hamile kalınca tavsiye ettim gitti ve çok memnun burda tülin hanım hakkında daha önce okudugum yorumlarda hep olumluu hastanee yee gelince bence hijyenik bi yerr bence randevu al bi git konuş gör egerr içine sinerse devam edersin gitmeye saglıkla kal ALLAHA emanet ol canım

merhaba canım bende tülin kocatepeyi meşhur kadın doğumcu kağan kocatepenin eşi olarak tanıyorum iyi bir doktor diye biliyorum

Tsk Arkadaslar.bende Kaan Beye Gidicektim Bana Uzak Kaliyor..levent Oyüzden Gitmedim..eşine Gideyim Dedim..bende

Merhaba;

ben de Tülin Kocatepe'ye gitmeyi düşünüyorum, aynı hastanede Seçil Güner'i önermişlerdi ama burada okuduklarımdan sonra vazgeçtim. Arkadaşın doğum yaptı mı? Doktoru nasıl değerlendiriyor? Ben bir türlü doktora karar veremedim...:KK43:((

X