Meclis'teki kavgada protezi çıkan Şafak Pavey: Gözleri dönmüş gibi saldırdılar; AKP'li Enç beni itti

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.299
42.836
Meclis'teki kavgada protezi çıkan Şafak Pavey: Gözleri dönmüş gibi saldırdılar; AKP'li Enç beni itti, yere düştüm!

"Burcu Çelik Özkan'ın saçlarını çektiler"
Capture.JPG

photo-icon.png
Solda AKP'li Enç, sağda yere düşen CHP'li Pavey
inPaylaşın
Meclis’te Bağımsız Milletvekili Aylin Nazlıaka’nın kelepçeli eylemi sonrası çıkan kavgada protezi çıkan CHP Milletvekili Şafak Pavey, yaşananları anlattı.

Diken’de yer alan habere göre, Pavey yaşananları şöyle anlattı:

“Gözleri dönmüş şekilde hepimize saldırdılar. Bu saldırı Anayasa geçtikten sonra bizlere yapacaklarının ayak izlerini gösteriyor. Ben kürsünün oradaydım. AKP Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç önce vurmak istedi. Araya HDP vekili Burcu Çelik Özkan girdi. Onun saçlarını çektiler. Enç, beni itti, yere düştüm. Diğer vekili saçından sürüklediler. Gözleri dönmüş gibi hepimize saldırdılar. Zaten görüntülerde de bunları göreceksiniz.”

AKP’li Enç’in de boyun ve belinden yaralanarak hastaneye kaldırıldığı belirtiliyor.

Capture.JPG

Şafak Pavey'i yere düşüren Enç, AKP'li Metin Külünk tarafından sakinleştirilmeye çalışıldı

Capture.JPG

http://t24.com.tr/haber/meclisteki-...rdilar-akpli-enc-beni-itti-yere-dustum,384089

Son düzenleme:
ben de bu saçları uçuşan kadını merak ediyordum

Capture.JPG

Açık hava tımarhanesinde yaşıyoruz resmen. Nasıl yaşıyorsanız öyle idare edilirsiniz dedikleri ne kadar doğruymuş.
Yusuf Yerkel'den hiç farkı yoktur nazarımda. Yerkel nasıl attığı tekmenin bedelini ödemediyse , bu şahsiyet de ödemeyecektir.

Sasirmak isterdim ama sasiramiyorum, resmen siddet normallesmis ulkede.

Açık hava tımarhanesinde yaşıyoruz resmen. Nasıl yaşıyorsanız öyle idare edilirsiniz dedikleri ne kadar doğruymuş.
Yusuf Yerkel'den hiç farkı yoktur nazarımda. Yerkel nasıl attığı tekmenin bedelini ödemediyse , bu şahsiyet de ödemeyecektir.
Allah imhal eder; ancak asla ihmal etmez... Herkes garibana ve güçsüze attığı tekmelerin hesabını verecektir.

Şu an sosyal medyada bu kadının eski tweetlerini yayınlıyorlar. Fetöye övgüler düzülmüş; özgeçmişinde de Kimse Yok mu Derneği üyesi yazıyor. Bu hareketlerin sebebi belli oldu.

Millet neyse vekilleride bunlar

Yorumlar şaşırttı.
Bu parti meselesi değil ki , iki tarafta çok çirkin.
Kırılan burunlar , çıkan protezler , ısırılan bacaklar , kırılan parmaklar.

Bu saydıklarım iki partiden de eserler. Ama hala parti adı ortada, ne ilginç ?

Yazık ki kadının özgeçmişinde hiçbirşey yok. Kadın kolları başkanı olmaktan; cemaatçi dernek üyesi olmaktan başka hiçbir vasfı yok. Benim gibi sıradan birinin bile özgeçmişi bundan daha dolu.

Ne hayvan seversiniz, ne doğayı seversiniz, ne çocuk ne engelli gözetirsiniz!!! Güzel olan hiçbirşey kalmadı içimde..Yettiniz beee!! Yeter içim kurudu :kızgın:

X